Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мини ръководство-диагностика с Андроид телефон и блутут ЕЛМ

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Вариант за айфон съществува ли, и може ли да се види да кажем температурата на антифриза в цифри каква е?

    Коментар


      #32
      Колеги,що не пробвате с Multiecuscan? Аз съм с Крома194 и отваря всичко,трие грешки,активира и деактивира всичко

      Коментар


        #33
        Някой ползва ли elm327 bluetooth или wifi, с Torque за андроид или вариант за ios , с последните версии на torque и elm327, закача ли се нормално на Стило?

        Коментар


          #34
          аз ползвам няма проблем
          Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
          Втората......пак същата!
          (_-_)______////_______(_-_)
          Punto75-Вече на жената!
          Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

          Коментар


            #35
            Аз съм с ELM327 но с кабел и нямам никакви проблеми :D

            Коментар


              #36
              Здравейте, имам 2 бравота 1.6 с пластмасовия колектор. кой точно модел става от ЕЛМ-а и дали изобщо има разлика в ЕЛМ-овете за този двигател.
              Fiat Bravo 99' 1.6 GT
              Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
              Fiat Bravo 99' 1.6 SX

              Коментар


                #37
                Виж тук http://www.multiecuscan.net/SupportedVehiclesList.aspx
                Обичам си работата.

                Коментар


                  #38
                  Сдобих се с Bluetooth ELM327 синия вариант с полупрозрачната пластмаса.Но с тази програма Alfa OBD нестава свъзването към колата.Свръзвасе към устройството, но не и към ECU-то.Може ли да не се подържа защото на мен изхода ми е 3 пинов от там с преходник го правя до OBD букса като взимам маса и +12 волта от акумулатора.
                  Fiat Brava 1.9 JTD

                  Коментар


                    #39
                    Този синия с блутут не се закачва с алафа обд пробвал съм всички серий на алфа обд не става. Проблема доколкото разбрах е че е версия 2,1 а тя не е читава май само моделите с версия 1,5 работели. Аз си закупих и този http://olx.bg/ad/obd-ii-interfeys-za...c044модел с кабел и с него на мултискана всичко работи.
                    Обичам си работата.

                    Коментар


                      #40
                      Е значи не съм уцелил правилната приставка.А иначе кабел за Multiscan си имам.Исках да е удобно без кабели и т.н но явно нама да го бъде.Само към Torque се връзва но и там има проблем дава неверни данни.
                      Fiat Brava 1.9 JTD

                      Коментар


                        #41
                        При мен с торкуто не се вързва но с други програми се свързва но показва невярно само напрежение и четене на грешки са верни това със лм блутут. Аз пък търся инфо защо в сервизната опция на мултискана немога да задавам дата и пробег да индикира.
                        Обичам си работата.

                        Коментар


                          #42
                          Здравейте,Взех си кабел заедно с 3-пиновия преходник, но не успявам да се вържа с ECU-то. Опитах с Multiecuscan, Fiatecuscan, AlfaOBD безуспешно. Колата е Fiat Brava 1.6 16V 90кс. 1996г.. Открих че ECU-то е сменяно в момента е със сериен номер: IAW 1ABB.92 Някой може ли да ми каже към кой модел е и как да се вържа?

                          Коментар


                            #43
                            Здравейте, тъй като се сдобих с елм-че и имам няколко въпроса за F49 Компютър на Браво, може ли да чете "живи" данни като разход на гориво (моментен/среден).Или компютъра е прекалено "глупав".
                            Fiat Bravo 99' 1.6 GT
                            Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
                            Fiat Bravo 99' 1.6 SX

                            Коментар


                              #44
                              Зависи коя година е бравото,защото наскоро трябваше да чета и трия грешките на едно браво - стори ми се еднакво с кромата а при нея можеш да четеш всичко в реално време :D

                              Коментар


                                #45
                                2000г пластмасовия колектор, закачах я на ауто дата и там излезнаха данни които не ме интересуват, мен ме интересува дали мога през елм-а да гледам моментния разход (да го използвам като трип компютър)
                                Fiat Bravo 99' 1.6 GT
                                Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
                                Fiat Bravo 99' 1.6 SX

                                Коментар

                                Working...
                                X