Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за метан станции по маршрут.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Хора, пак казвам, няма да зареждам в и около Пловдив. По-полезна би ми била информацията за цени в Стара Загора и Бургас.
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      #17
      [quote="Immortal"]
      dan4op5 написа:
      Това когато се идва от Бургас.Вярно, че Веско няма да идва от там, а от София, ама по принцип...
      Ама то всичките ти постове са такива Не идвал от Бургас ами от София.Не било онова но било другото Тва където си го дал не фигура в моя маршрут !!! Няма детелина !!!!!!! А даже и да има кое му е сложното ???Личи си че не познаваш ТЕРЕНА.Това е най-важното .Не познаваш терена . А аз го минавам ВСЕКИ БОЖИ ДЕН
      Immortal написа:
      Както писах и по-горе - да, цената на каса е различна от обявената на колонката и тя ВИНАГИ е по-ниска.
      Но е ВИНАГИ по-висока от тази на която аз зареждам
      Immortal написа:
      При твоя вариант гарантирам поне 40 минутно забавяне. Даже мога на бас да се хвана, ако искаш.
      Приемам баса на квото кажеш.Ай да видим дали си ербап.Само да не е в час пик

      Коментар


        #18
        Immortal написа:
        2. На единия от светофарите трябва да се направи ЛЯВ завой, който както всички, които пътуваме, знаем, в Пловдив си е приключение! (светва зелено едновременно с 3 ленти насрещно движение и пешеходци),
        Ахахаа кво ма напрай ти ве :D Един най-обикновен ляв завой го изкара ебахти сложното нещо. Да не си адвокат ?Забрави да кажеш и че се минава едно кръгово и вероятно там ще се забави 15-20 мин поне /ако направи 20 кръга вътре може :D / .....отделно ще трябва да направи и изключително сложната кръгова маневра
        Immortal написа:
        Никога не съм имал проблем с метана тамАвтобуси също съм виждал да зареждат там, даже има отделна колонка за тях.Както и да е, нямам никакъв интерес да рекламирам коя да е метан-станция, колегите да си избират къде да зареждат.
        Естествено че така ще кажеш Обаче аз съм имал проблеми и то ОГРОМНИ с метана зареден от там.Явно и че много други са имали за да стой празна по цял ден тази станция.Автобуси там не зареждат както и бакшиши.Говорил съм поне 15 пъти с такива и знам къде зареждат.Направи си поуки защо НЕ работя в тази метан станция която "рекламирам" нито съм и собственик нито имам някаква финансова изгода да я рекламирам .Просто зареждам там вече 1г и мога да гарантирам за качеството от първо лице
        Immortal написа:
        Какъв е смисъла
        Ами смисъла е да зареди качествен метан,да сложи много и да плати само 1.65лв.В другия вариант ,ще спести 1км ,ще сложи по-малко метан на по висока цена и има много голям шанс до Бургас да му пука,припуква,придърпва и т.н.Разликите са ОГРОМНИ не мислиш ли :D

        Коментар


          #19
          Данчо, това прочете ли го:
          veselin10 написа:
          Ами горе-долу се ориентирах. Около Пловдив няма да зареждам.
          veselin10 написа:
          Хора, пак казвам, няма да зареждам в и около Пловдив. По-полезна би ми била информацията за цени в Стара Загора и Бургас.
          00' Bravo 105 JTD

          Коментар


            #20
            veselin10 написа:
            По-полезна би ми била информацията за цени в Стара Загора и Бургас.
            Стара Загора метан станция42.40366 , 25.64215бензиностанция ЗАРАтел.042-60670626Бургас ЛУКОЙЛ метан станция056-83004168 Бургас OMV метан станцияБУЛ.Стефан Стамболов 113056-880486Обади се и питай.Няма да е по-евтино от 1.70 и по скъпо от 2лв. Ако заредиш 2 пъти за общо 25кг да речем разликата е 7,50лв което не си струва занимавката

            Коментар


              #21
              dan4op5 написа:
              Личи си че не познаваш ТЕРЕНА.Това е най-важното .Не познаваш терена . А аз го минавам ВСЕКИ БОЖИ ДЕН
              А ти сигурен ли си, че не познавам терена? Не се лъжи от местата под ника ми. Пловдив ми е роден град. И съм живял там много преди твоите родители да се запознаят.Както и да е. Спорът е излишен.Да извинява Веско, че му нацапахме темата, но може да е полезна и за други.Не знам кой ще е този, който пред алтернативата да влезе по един широк булевард, да зареди и да се върне на магистралата, ще тръгне да преминава през половин Пловдив, няколко светофара и натоварено движение, за да сипе с 5 стотинки по-евтин метан.Относно завиването наляво по пловдивските булеварди - ами на теб може и да не ти е проблем, но на мен не ми се е случвало досега да завия някъде на зелено. Винаги в най-добрия случай на жълто, а в повечето - на червено. Щото 3 -те реда коли срещу теб никога не спират да ти дадат път. То по тая логика - да иде да зареди на метан-станцията срещу Лаута, че там винаги е пълно с таксита и явно метанът е най-пресен И тая простотия с различния метан досега не я бях чувал.Всичкият метан у нас идва от едно и също място - по тръбата от Русия, Газпром. НЯМА АЛТЕРНАТИВА. НЯМА РАЗЛИКА В КАЧЕСТВОТО!

              Коментар


                #22
                Immortal написа:
                Всичкият метан у нас идва от едно и също място - по тръбата от Русия, Газпром. НЯМА АЛТЕРНАТИВА. НЯМА РАЗЛИКА В КАЧЕСТВОТО!
                Мислиш ли че няма Казах ти всичките ти постове са пълни глупости.То и 90% от бензина и дизела идва пак оттам и от една рафинерия ама май не са с едно и също качество по различните градове и бензиностанции :D
                Immortal написа:
                А ти сигурен ли си, че не познавам терена?
                В началото не бях,ама като почна да се напъваш и да ми показваш разни детелини ,ама те не били от София ами от Бургас и си ми стана ясно.Отделно приказките ти за два обратни за моята метан станция също доказват по КАТЕГОРИЧЕН начин че не познаваш района !!!
                Immortal написа:
                Не знам кой ще е този, който пред алтернативата да влезе по един широк булевард, да зареди и да се върне на магистралата, ще тръгне да преминава през половин Пловдив, няколко светофара и натоварено движение, за да сипе с 5 стотинки по-евтин метан.
                Няма такова нещо,минава се по хубав,нов път.Най-хубавия път в Пловдив.И най-бързия булевард !!! Няма завой няма нищо. Къв половин град ????? По твоя маршрут минава през половината град с много голямо движение,рейсове,камиони който забавят движението.Очукан стар път,не ремонтиран от 10г.Дупки колкото си щеш.А и камери.Зарежда некачествен боклук ,180 атмосфери на по-висока цена ! И до Бургас като почне да му пука ще те псува през 5км където си му я препоръчал.Сега,забравих да си призная .По моя път ще се наложи да кара по ПРАВ път със АСФАЛТ :D И кво стана със баса ,май ти омекнаха кълките :D Днес го минах пробно маршрута и съм готов да ти взема парите с лекота :D 27 заминавам за морето ,в неделя се връщам и съм готов
                Immortal написа:
                Не знам кой ще е този
                Пак ти казвам,като дойдеш някога в Плд ,иди и постой и на двете метан станции по един час и ще видиш че едната ще стой празна,макс 1-2 коли на час,а на другата ще минат поне 50 +5 рейса. И пак ми го задай тоя въпрос,а не да плещиш едни и същи глупости.Като разстояния ти доказах че твоята е само с 0.9км по-близка.Което преспокойно се неутрализира че се минава както казах по -най бързия булевард.А и без дупки.И мислиш ли че човек който кара на метан го бъркат 0.9км ?????

                Коментар


                  #23
                  Колега, първо с метана си в голяма заблуда. Едно е качество, друго е количество. Второ, моята кола на метан не пука и никога не е пукала, както се изразяваш. Трето, ако няма да даваш полезна информация, по- добре не пиши тук, а си отвори някаква безсмислена тема и ако някой ти се върже си спорете за каквото си искате. Приятен и ползотворен ден!
                  Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                  Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                  Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                  Коментар


                    #24
                    veselin10 написа:
                    Колега, първо с метана си в голяма заблуда. Едно е качество, друго е количество. Второ, моята кола на метан не пука и никога не е пукала, както се изразяваш. Трето, ако няма да даваш полезна информация, по- добре не пиши тук, а си отвори някаква безсмислена тема и ако някой ти се върже си спорете за каквото си искате. Приятен и ползотворен ден!
                    Не че искам да се заяждам но още в третия си пост в темата съм ти дал линк към тема,която пак АЗ съм отворил с всички,или едно 90%,от метан станциите в БГ.Като има GPS координати,телефон и адрес на всяка една.Най-точната метан карта в бг в момента.Даже съм дал и упътваме в темата как тези метан станции да се качат на GPS. Пак аз по-късно в темата съм ти дал и телефони на 3-те метан станции който те интересуват.И ако мислиш че това не е полезна информация здраве му кажи Ако се беше малко поразмърдал и отворил линка,можеше за 5мин да си направиш маршрута и да звънеш 2-3 телефона и да разбереш и цените.Общо за 10мин си готов и забравяш.

                    Коментар


                      #25
                      dan4op5 написа:
                      По твоя маршрут минава през половината град с много голямо движение,рейсове,камиони който забавят движението.Очукан стар път,не ремонтиран от 10г.Дупки колкото си щеш.
                      Момче, ти за кой град говориш?!? Ясно ми е кой познава терена Няма какво да спорим повече.Интересно определение за очукан път:https://maps.google.com/?ll=42.206269,24.732971&spn=0.037384,0.077162&t=h& z=14&layer=c&cbll=42.205771,24.733129&panoid=Ia4VT l8Th5D2RBCTKCqrCg&cbp=12,161.5,,0,12.81https://maps.google.com/?ll=42.174043,24.742026&spn=0.009414,0.01929&t=h&z =16&layer=c&cbll=42.174327,24.741969&panoid=B2fw-M0KYHoj5r-XQLjJpw&cbp=12,5.86,,0,10.31(Снимките са от 2012 - преди да положат изцяло НОВ асфалт по целия булевард.)И най-интересното е, че твоят маршрут включва едната посока на моя. По "очукания стар път, не ремонтиран от 10 г.", според теб.
                      dan4op5 написа:
                      И кво стана със баса ,май ти омекнаха кълките :D Днес го минах пробно маршрута и съм готов да ти взема парите с лекота :D 27 заминавам за морето ,в неделя се връщам и съм готов
                      Готов съм винаги. Планирам идване в Пловдив по време на Италфеста.При теб сяда един мой човек, при мен сяда един твой.Тръгваме едновременно от Магистралата при с.Радиново (Либхер). Ти по твоя маршрут, аз по моя. Караме БЕЗ да нарушаваме правилата. Спазваме ВСИЧКИ ограничения!Спираме на метан-станциите до някоя колонка до пълно спиране на колата, след което тръгваме, без да зареждаме - това, за да няма разлика за времето на зареждане. А и аз вече съм с дизел. Ако има опашка на колонките, се нареждаме зад някоя, изчакваме да ни дойде реда и тогава тръгваме.Краен пункт - връщането на магистралата при Карловско шосе - както е и по моя, и по твоя маршрут.Стигналият втори плаща на другия указана от теб сума.Съгласен ли си?Гугъл мапс дава следните резултати: Мое предложение:, 17.4 km, 14 минути.Твое предложение:, 19.3 km, 20 минутиТова е само път, без спиране.Като добавим 10 минути и към двете, за зареждане и плащане: времената стават съответно 24 минути по моя маршрут и 30 минути за твоя.Напомням, че по твоя маршрут има 11 светофара (преброих ги с Гугъл стрийт), които Гугъла не отчита. Ако ги хванеш всички на червено, ще трябва да добавиш още поне 11 минути (за спиране, чакане и ускоряване). И тогава ще стане 24 срещу 41 минути. Не знам какво си мерил, но както ти казах - готов съм на бас при горните условия.А ти?

                      Коментар


                        #26
                        А бре ви друга работа нямате ли си?
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          #27
                          Аз лично - не Ама много се дразня, като някой хем се вижда, че не е прав, хем спори.Как ще сравняваш движение по автомагистрала с движение на същото разстояние в град, било то и по нов булевард, с много светофари?!?Той щото зареждал там, и дай всички там да зареждаме. Ами ако зареждаше на метан-станцията пред КЦМ-то (пътя за Асеновград) , и ние ли там трябваше да ходим!?

                          Коментар


                            #28
                            Immortal написа:
                            Аз лично - не Ама много се дразня, като някой хем се вижда, че не е прав, хем спори.Как ще сравняваш движение по автомагистрала с движение на същото разстояние в град, било то и по нов булевард, с много светофари?!?Той щото зареждал там, и дай всички там да зареждаме. Ами ако зареждаше на метан-станцията пред КЦМ-то (пътя за Асеновград) , и ние ли там трябваше да ходим!?
                            Ша ти пусна една обява в Адрес 4000!
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              #29
                              Immortal написа:
                              Аз лично - не Ама много се дразня, като някой хем се вижда, че не е прав, хем спори.Как ще сравняваш движение по автомагистрала с движение на същото разстояние в град, било то и по нов булевард, с много светофари?!?
                              Ква магистрала ве момче Всеки знае че 30км преди и след Пловдив "магистралата" е много зле.Обратното по моя маршрут асфалта е НОВ и аз твърдя че пътя е в пъти по добър от на магистралата !!!! И нищо не виждам ,а ти явно си някъв заблуден дърт пръч инатлия,от тея 60г по селата където си приказват колкото да не заспят.Едно си баба знае едно си баба бае :D

                              Коментар


                                #30
                                Immortal написа:
                                При твоя вариант гарантирам поне 40 минутно забавяне. Даже мога на бас да се хвана, ако искаш.
                                Immortal написа:
                                Т. Не знам какво си мерил, но както ти казах - готов съм на бас при горните условия.А ти?
                                Видя дебелия х*й и почна да си измисляш и променяш правилата Не си държиш на думата като мъж !!! Как искаш да те вземе някой на сериозно :D

                                Коментар

                                Working...
                                X