Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

таблет в таблото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    таблет в таблото

    на морето видях едно пунто, пича беше направил рамка за таблета в таблото седеше много добре, та искам да си направя и аз но за браво, въпроса е как да го направя а и ще върши доста работа( интернет, филми, музика всичко ) знам че, сега ще кажете по добре си купи навигация има ги същите работи, но имам излишен таблет само трябва да го вградя по някакъв начинна мястото на СД-то има доста място там и смятам че ще стане само прабва рамката да направя и някак за страничните копчета да може да се натискат на таблета
    Кара : Fiat Bravo/1.9/ TD 100

    #2
    Виж това колега, може да ти даде някаква идея https://www.youtube.com/watch?v=u-ALYArl5S4
    Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 190hp
    Fiat Stilo 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #3
      Търсачката му е майката. Доста реализирани идеи има. Снимките и те не са малко.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #4
        Става но с преправяне на средната конзола !
        Fiat Brava 1.2 16V 80 к.с 2001г.

        Коментар


          #5
          pavel88 написа:
          Става но с преправяне на средната конзола !
          Ко се поровиш има да ... специално за фиат не знам но има на сеат . И аз го обмислям като идея . Таблета тряа да е поен с 500-800 РАМ и около 500 мб негова памет ко повече подобре и 1 гхз процесор минимум другите забиват ... Имай предвит ,че Сидито ше ти трябва ако има АУКС вход да го ползваш като усилвател на звука от таблета или мисли за друг усилвател ... Готино е да , DSP плъгина е як има як еквайлер има и разни VAG приложения за комуникация през блутут с ЕЦУто на колата си гледаш живите данни и грешките
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар


            #6
            Аз вградих един таблет, обаче все още не мога да се справя със шумовете при включено зарядно, при полужение че сложших импулсен понижаващ модул (зарядното) и филтър обезшумител. За това и не захващам да му дооправя конзолата която замести централната конзола. Снимка ще да по-късно.
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #7
              Както споменах и в горния коментар, не съм го завършил, защото първо искам да се справя с премахването на смущенията при включено зарядно. Та какво трябваше да направя, за разположението което е в момента:1. Изрязване на централната конзола, че да остане само рамката.2. Изрязване на въздуховодите и запушването им. В момента на цялото табло работят двата странични, горния по-средата, и този за предния прозорец.3. Смених старото радио, защото нямаше AUX, с такова което да има, но да няма СД, защото мястото е ограничено. в следващите месеци мисля да купя нов усилвател, към който да свържа всички говорители, и таблета да дава сигнала директно към него, с надеждата да изчистя звука максимално.4. Стойката която съм изработил от фибростъкло, служи и като дистанцираща, за да може радиото да отстои на млако разстояние от преградата на въздуховодите, и да има място за филтър обезшумителя който съм поставил.5. Копчето за авариините е изместено долу до копчетата за огледалата и монетника.След като се справя със шумовете, горната част на цялото табло ( около приборното табло, централната конзола и пасажерската въздушна възглавница) ще бъде променено като ще наподобява тези на Ибиза 3, дачия и шевролет.
              Прикачени файлове
              Fiat Bravo 1.9 TD100

              Коментар

              Working...
              X