Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересува ме как вървят цените за някои ремонтни дейности

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Интересува ме как вървят цените за някои ремонтни дейности

    Здравейте, за смяна на предно стъкло каква е средната цена за труд? Също така за смяна на гарнитура на капака на клапаните?Споделете, ако имате наблюдение...
    Fiat Brava 1.8 16V

    #2
    За преден прозорец 30 лева платих, на частно на работниците от кобра в неделя. В самата кобра уж безплатно било, ама след градушката ( заради която и аз се налагаше да сменям прозореца естественно) там беше лудница. А и стъклото си купих 2 ра употреба от другаде.За гарнитурата нямам особенна идея. Два пъти съм си я сменял сам на предната кола. Зависи от сервиза и какъв вид си даваш. Ако не разбираш много много и го покажеш нагледно може и 200 лева да ти вземат

    Коментар


      #3
      30-лв. гарнитура + 20 лв. труд преко сили, за стъклото 30-40лв.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Мерси за отговорите.. понеже се чудя тука на една "оферта":- ново челно стъкло на цена от 130лв + уплътнение за стъклото+ силикон (или там с каквото се закрепва цялото нещо)+ трудтотал 270 кинта ?Да речем, че само стъклото + труда е 160лв - останалите 110лв явно са за силикон и уплътнение... :D
        Fiat Brava 1.8 16V

        Коментар


          #5
          Ако това е вярно, напиши кой ти е дал тази оферта?

          Коментар


            #6
            Силикона бил 7 лв преди градушката.След градушката по 20.
            Bravo JTD 105 '98

            Коментар


              #7
              Много е дебела тази "оферта"
              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

              Коментар

              Working...
              X