Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за пералня Samsung WF 8804CPG

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Номера на кръстачката е DC97-14371b поне тази я дават за wf-8804dpf/hpa, които предполагам са същите парални като твоята. Лошото е че я няманавсякъде, а там където я има цената е.....Google
    Marea Weekend HLX Jtd 110

    oO(_)____////____(_)Oo

    Коментар


      #17
      перална

      Гледам подобни части има в Полша другаде близо не видях тази от LG не са ли еднакви в оста http://nikelectric.com/popup_image.php?pID=4646
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #18
        В един от сервизите (звъннах сигурно на 15) ми казаха, че точно този носач е някаква сплав между алуминий, цинк, магнезии и още нещо, което не се сещам в момента. Те са пробвали да го заваряват и по техни думи направо се палел. Аз все пак посетих един сервиз за цветни заварки, където съм ходил и друг път, майстора само поклати глава и каза, че това чудо заваряне няма. Отделно на това носача е в такова окаяно състояние, че дори да се завари мисля, че ще се счупи другаде веднага след монтажа. Та предполагам, че ще трябва да се търси нов.TIP, kluchar, мерси. И аз стигнах май до този каталожен номер ама намерих само един в САЩ, но не искат да го пратят зад граница. С НикЕлектрик говорих, каза, че няма да стане от ЛГ-то и аз го бях загледал, че има подобна ос.
        Fiat Coupe 1.8

        Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

        Коментар


          #19
          Имам един Samsung SWF-8005Може да се провери дали случайно тази част е същата.
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #20
            Няма ли вариант да ти кажат на кои модели се слага?Според мен отдавна минаха годините, в които за един модел се правят кой знае колко различни части освен външните.Така ще можеш да потърсиш с другите модели и може да изкочи нещо. Аз така търсех един чарколяк - нула резултати в гугъл. Писах на производителя и ми пратига всички модели, които са излизали с вложена такава част. Потърсих с тях и си намерих веднага. Явно моят беше по-рядък като конфигурация. Може и при теб да има по-известен модел пералня на Самсунг, при който частта е същата и по него да я намериш.

            Коментар


              #21
              Ами от тукашния дистрибутор отказаха да ми дадат номера с мотива, че щом при тях няма то няма да я намеря никъде и не ми тряба. Мерси колега trace, ще пиша на самсунг.
              Fiat Coupe 1.8

              Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

              Коментар


                #22
                Баси, при толкова зор, толкова време, щях да съм намерил кой да ми го изработи този носач. Е, няма да е от супер-дупер космическа сплав. Най вероятно от винкел,заварен, и с ос врътната на стругар. И нямаше да ми струва повече от петдесетина лева, демек двайсетина паунда. Важното е монтажните отвори, дължината и профила да съвпадат. Останалото е маловажно. Едва ли в пералня няма място за малко разлики в размера. Пък и като се замислиш, не е носач на кола, да ти зависи живота от него.
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #23
                  От винкел, ама неръждаем.
                  Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                  Коментар


                    #24
                    Съгласен съм, от днес работя в тази насока с изработката му.
                    Fiat Coupe 1.8

                    Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                    Коментар


                      #25
                      muns61 написа:
                      От винкел, ама неръждаем.
                      Бе че ко не е неръждаем та кво?Мажем с грунд и една четка със шагре отгоре и е фабрик Неръждаемия по трудно се заваря от неспециалисти. Имаче наистина е по добре.
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #26
                        Искам да видя как се върти с 1400 оборота тая пералня после.
                        Marea Weekend HLX Jtd 110

                        oO(_)____////____(_)Oo

                        Коментар


                          #27
                          Да драмата с баланса наистина щеше да е голям, от друга страна никой не се наема да се пробва даже да изработи такава част. Проблема за сега намери своето разрешение. Днес поръчах барабан от UK.
                          Fiat Coupe 1.8

                          Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                          Коментар

                          Working...
                          X