Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Споделено.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Lane Staley написа:
    ntodorov написа:
    Робокоп с критерии викаш. Приятелю. Темата ми не е за одобрение/неодобрение. Споделих просто. Така, както и във всички истории, които съм писал тук.Съд не съм искал, квалификации за същността на душата си също. Ни най-малко пък от хиени, които чакат подобни истории за да оглозгат кокала наготово за чужда сметка. Както и да е. Имаме си крачоли. Местя си го. Направи същото.
    Приятели не сме. Най-малкото не се познаваме.Като си решил да споделяш преживяванията си тук би трябвало да си готов да приемеш и одобрение, и неодобрение. Мести си квото искаш, но се опитай да се научиш да уважаваш и приемаш и различни от твоето мнения.
    Да. Определено не се познаваме и не сме приятели. Прощавай, че се обърнах с "приятелю" към теб. Нито беше уместно, нито пък ти си човекът. Признавам. Грешка беше.Иначе. Хора сме. Различни сме. Като пък толкова ти се пише по моята тема, напиши, какво ТИ би направил на моето място и толкова. Ти ми направи дисекция на душата, позволяваш си да вменяваш презумпции за драми в поуста ми и искаш да уважавам "различното" мнение ? Е как да стане ? Впрочем, такива, като теб действат доста демотивиращо, както на ниво форум, така и в живота. Критици - бол около нас.И не очаквам да ме разбереш де...поне докато не напишеш и ти своята история в този форум.А за да съм в тон с твоето последно изречение. Опитай се да бъдеш поне с една идея по-толерантен и по-премерен в квалификациите и заключенията си. Поне тук, където нито се познаваме, нито пък сме длъжни да се харесваме един - друг. Но пък точно тук е мястото, където всички влизаме с идеята да се разтоварваме и да споделяме. За да бъда честен. Написвайки тази история търсех по-скоро разбиране и подкрепа. Получих ги. Доволен съм. Ако не осъзнавах, че може и да съм сгрешил в случая, никога нямаше да ме прочетеш и никога нямаше да напиша тези редове.
    "И преди да ме съдите, помислете. Аз не спах същата вечер. Чувствах се жертва на сантимент, но съм сигурен, че поне в петъчния ден допринесох за това един пиян по-малко да има на пътя."
    Иначе. Одобрения има от, кой да получавам и са далеч по значими от всички такива получени тук или нейде другаде из виртуала...Жив и здрав бъди.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #17
      Раздвоен съм, цялата тема буди дълбок размисъл от двете гледни точки, дали си постъпил правилно или не. Дай боже този на когото си простил да е разбрал наистина какво е направил и от тук нататък да си спасил няколко човешки съдби.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #18
        muns61 написа:
        Все едно ми е кой как приема мнението ми. До ntodorov - зле познаваш човешката природа. Написах ти и преди - който веднъж е минал между капките, пак ще се изкуши и дано не те срещне челно. Впрочем, по-добре да срещне теб, отколкото мен.Колкото до престъплението и наказанието - камерите лека-полека приучават рейсърчетата към по-разумно каране, финансовата балтия лесно вкарва мозък и в корави глави.
        Аз лично познавам само един човек - млад, на 20 години, който като са му взели книжката за алкохол, това му се е отразило някак си.Не познавам (не че имам някаква голяма извадка - 3-ма човека в частност) хора на възраст - над 40, които системата да може да ги превъзпита в последствие.В този случай разликата, според мен, би се изразила само в това дали даден човек ще има някакво наказание или няма да има. Това не би го спрял от това да не кара колата, отново пиян.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #19
          Не знам правилно или не, но най-вероятно и аз щях да постъпя като теб. Човешкото се проявява като инстинкт у този, който го има. Кво да направя?
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            #20
            Аз бих искал да попитам само Lane Staley - имаш ли детенце?
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              #21
              tyson написа:
              Аз бих искал да попитам само Lane Staley - имаш ли детенце?
              Детето не го оправдава да кара пиян,все пак майката има книжка,а пък той качил някакви хора да ги кара някъде си и последна спирка при детето.
              Bravo 1.9d 97г

              Коментар


                #22
                tyson написа:
                Аз бих искал да попитам само Lane Staley - имаш ли детенце?
                Да.И това каква връзка има с темата?Всъщност ясно защо питаш, ще ти отговоря така - искам детето ми да има родители възможно най-дълго време. Това отговаря ли на следващия ти въпрос - дали бих се качил пиян ( отделно, че не съм се напивал от уволнението си от казармата ) да карам кола за да отида при болното си дете?
                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                Коментар


                  #23
                  Да, благодаря за отговора.
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар

                  Working...
                  X