Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Stilo 1,6 Tuning проект

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Stilo 1,6 Tuning проект

    Привет колеги!Ето го и моя чайник. 1,6 бензин,2004г.По колата са сменени предна и задна броня, прагове, нова генерация, спортно регулируемо окачване на FK Automotive, фланци FK Automotive, джанти 19ки, K&N спортен филтър, чип, xenon, LED крушки в купето и фаровете. Музиката също е пипана- сменени са колоните и е добавен усилвател.Предстоящи модификации:по-големи спирачни дискове и по-добри спирачни апаратиLED фаровекожен салонLSD - врати тип Lambo
    Прикачени файлове

    #2
    Страшна е!А как по дяволите караш по нашите улици?
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Дали ми харесва или не на външен вид няма да кажа, но помисли за друго, при евентуална катастрофа и обръщане по таван кка ще излезеш. Иначе евала за труда.
      Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
      Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
      Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

      Коментар


        #4
        Аз харесвам по изчистени визии, което не те задължава и при теб да е така, но ако това стило беше мое бих направил следното:1. Затъмняване на фарове и стопове, не се връзват с цвета на колата.2. Махане на лепенките от предна, задна броня и вратите, на праговете бива.3. Бих сменил и джантите.Първото нещо, което трябва да направиш е да си намериш капачка за предната броня, че така стои грозно.Едно питане - защо ще слагаш по големи спирачни дискове, при положение, че няма да засилваш, сменяш мотора симисля, че това е излишна инвестиция. По добрия вариант е да сложиш спортни дискове с хубави накладки, мисля че трябва да усетиш разлика в спирането.
        punto HGT

        Коментар


          #5
          flippy89 написа:
          Дали ми харесва или не на външен вид няма да кажа, но помисли за друго, при евентуална катастрофа и обръщане по таван кка ще излезеш. Иначе евала за труда.
          Повечето оригинални панти за ламбо врати, първо се отмества на страни, като обикновенна врата и после се вдигат. Иначе браво за колата!
          Fiat Bravo 1.9 TD100

          Коментар


            #6
            Привет колеги!Мерси за отговорите.Приемам всякакви мения - обичам градивната критика. Двигателя смятах да го пипна,но не съм намерил читаво инфо за доработката на 1,6.Ламбо вратите са последни в списъка.Предния капак смятам да го сменя с карбонов,а относно лепенките - някои от тях ще си заминат.Не съм фен на затъмняването на фаровете и стоповете и мисля,че ще останат така. Фаровете ще се сменят или ще се вградят лупи и ще се пръснат рефлекторите.Към този момент джантите остават,но ако се намерят 19ки,които да ми харесат - аз съм отворен към всякакви предложения.Поздрави!

            Коментар


              #7
              Радвам се че не прие мнението ми лошо, а като градивна критика. Също като колегата с пунтото аз харесвам изчистен дизайн, но с тези джанти ми прилича малко на Фиат 500, лично аз би ги сменил. Махни 8ците и лепенките от вратите, за да добие по изчистен вид, мисля че ако се махнат и лайсните на вратите пак ще седи добре и накрая едно спойлерче на багажника. Мисля че съвсем леко (ненабиващо се на окото) затъмняване на стоповете ще седи много добре. Успех
              Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
              Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
              Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

              Коментар


                #8
                stilo_vespa написа:
                Не съм фен на затъмняването на фаровете и стоповете и мисля,че ще останат така. Фаровете ще се сменят или ще се вградят лупи и ще се пръснат рефлекторите.Към този момент джантите остават,но ако се намерят 19ки,които да ми харесат - аз съм отворен към всякакви предложения.Поздрави!
                Някой ако може на фотошоп да ти затъмни стоповете и фаровете и ще се види как ще стоят.За джанти ето ти предложение http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...592&highlight= , само им трябва смяна на цвета
                punto HGT

                Коментар


                  #9
                  Примерно...
                  Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 190hp
                  Fiat Stilo 1.6 16v 103hp

                  Коментар


                    #10
                    За това говоря htp_vesko
                    punto HGT

                    Коментар


                      #11
                      Аз на моята сложих затъмнени стопове и визията се промени тотално: Преди:След:
                      Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 190hp
                      Fiat Stilo 1.6 16v 103hp

                      Коментар


                        #12
                        Ако имаш излишни 1000 пари, ето ти едно предложение http://olx.bg/komplekt-dzhanti---19-...port-i37748571 , тая джанта е ненормална
                        punto HGT

                        Коментар

                        Working...
                        X