Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с помпа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с помпа

    Здравейте,имам следния проблем.Протекла ми е бензиновата помпа на пунтото.Колата е 1.1безнин 1994г.въпроса ми е от кои модели мога да взема помпа и да я заменя с моята

    #2
    Що да търсиш друга?Няма помпи ли?Виж в раздел Купува/Продава и в сайта с трите букви за втора употреба или търси нова от магазина. Има ги сигурно навсякъде.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Re: Проблем с помпа

      ivo1986 написа:
      Здравейте,имам следния проблем.Протекла ми е бензиновата помпа на пунтото.Колата е 1.1безнин 1994г.въпроса ми е от кои модели мога да взема помпа и да я заменя с моята
      Абе човек това да не е ГНП че да го сменяш за един теч, я я свали и виж от къде тече и какво и тече.пп Абе много съм залухан, всъщност си е точно ГНП, ама имах предвид за дизелово
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Особено много ми помогнахте!помпата е свалена,счупена е "пишката" точно на ръба,за това търся друга помпа.Питам защото съм от софия и нямам време да чакам куриери и тн...Има няколко пунтота в София,но не всички са 1.1(ако са то нямам налична,продадена е и тн)За това питам с кои модели е еднаква

        Коментар


          #5
          Да разбирам ли че ти трябва кошница?
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Оправих я,всъщност да,....Грешката е моя,но в бързината сложих всичко под общ знаменател.С малко подръчни материали закрепих положението,докато се ориентирам за нова кошница.Може да сложите ключ

            Коментар


              #7
              не слагай ключ с лека ръка,ами иди на стругар да ти направи нов щуцер,поне да знаеш ,че си си довършил работата

              Коментар

              Working...
              X