Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От къде научихте за форума .... ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Чудех се каква кола да си купя. Приятели ми предлагаха най-различни марки и модели (вкл. Голф), докато аз предпочитах други варианти, като Меган, А4 и др... и един ден гледам една приятелка с Браво.. и признавам си.. никога не бях се заглеждал в какъвто и да е ФИАТ. Като го разгледах.. много ми хареса и освен Меган/Лагуна, А4 започнах да оглеждам Брава (интересувах се само от автомобили с 4 врати) в мобайла и по автокъщите.За качествата на избраните от мен автомобили потърсих в google и така попаднах на форумите на Рено, Ауди и ФИАТ.Сега след като си купих Мареа се старая да попивам всяка ценна информация за марката и модела
    FIAT Marea 1.9 JTD HLX

    Коментар


      #32
      Аз от един приятел който е член на Алфа клуба

      Fiat Tempra 1.6 SX i.e.cat., 1992 г., 159А3.046 78к.с.

      Коментар


        #33
        Аз май бях писал вече някъде Иначе от форума на Алфа Ромео
        Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
        ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

        Коментар


          #34
          Аз научих съвсем случайно, когато търсех предни пружини за cinquecento-то, след като едната се счупи ... За жалост бях разочарован, когато видях, че никой неможа да ми помогне, но след това разбрах, че 500-ките наистина са малко в България ... А сега много се радвам, че попаднах тук ... когато за първи път влязах се регистрирах, след това пуснах темата за пружините и докато мине времето почнах да разглеждам ... и ми стана интересно, сложих го във фаворитите и почнах редовно да влизам

          Коментар


            #35
            Ми аз го открих, поради простата причина, че го търсих... :D Един ден седнах и писах всички възможни варианти, които ми хрумнаха за адрес на марката Fiat в България и така..Още същия ден открих форумите на Lancia и Alfa Romeo.
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар


              #36
              Аз написах в Гугъл "форум fiat" и след като видях, че първия домейн е всъщност поддомейн на hit.bg и направо цъкнах на Клуб FIAT България :: Индекс
              no pain no pain

              Коментар


                #37
                pugsy написа:
                и аз разбрах за тоьи форум от дир.бг форума на фиат
                И аз
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #38
                  Еми и аз почти така, ама не точно. Рових си в дир.бг в клубовете---->ФИАТ и някой беше пуснал тема за новия форум, та от там
                  Ами аз също.

                  Fiat Tempra 149A3.046

                  Коментар


                    #39
                    От реклама по Канал 1
                    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                    Коментар


                      #40
                      Mitko написа:
                      Sko написа:
                      От реклама по Канал 1
                      Шегуваш се
                      има време за всичко :D и аз май научих от форума в dir.bg
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #41
                        Аз лично научих за форума от друг форум. Видях банер в един подпис на потребител

                        --------------------

                        Коментар


                          #42
                          На мен ми каза един приятел малко след като си купих пунтото!
                          FIAT Punto ELX 1.2 75

                          Коментар


                            #43
                            Аз търсех точно този сайт, тай като гледахме инфо за Фиат Браво с една приятелка и взе, че ни стана интересно

                            Коментар


                              #44
                              Търсих инфо за Браво-то и ми изкара това
                              ex : Bravo 1.6 16v 103hp
                              now : Marea HLX 2.4 JTD

                              Коментар


                                #45
                                Аз научих от форума на Ланчиа

                                Коментар

                                Working...
                                X