Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От къде научихте за форума .... ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Bubis написа:
    Здравейте на всички,Въпреки че пиша за първи път, от близо два месеца преглеждам форума и много се кефя. А научих за форума по-точно го открих след като се рових из нета за инфо за Брава. :D
    ОООО моя съгражданин се появи !!! А аз си мислех че съм успял да те закича с моите бележчици .... тезиАко искаш да се включиш в раздаването - ела да ти дам няколко ... а и да пием по едно кафе ... или бира а?
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #17
      аз си пишех по малко в ФИАТ раздела на Алфа форума и в ДИР.БГ-то , и тогава на връщане от Италфеста Митко и Марио ми казаха за новия Фиат форум и да съм побързал да се регистрирам за да съм си със същияв ник , и аз побързах по бързах и се регистрирах-- 13 -ти
      FIAT Stilo 1.4 16V
      FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

      Коментар


        #18
        От dir-a от HF HPE.Апропо,него не го срещам вече тук??
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #19
          Nino написа:
          От dir-a от HF HPE.Апропо,него не го срещам вече тук??
          Ами да, избяга пак! Хубаво ще е пак да се появи.

          Коментар


            #20
            www.GOOGLE.com Ама то малко сложно, прехвърли ме първо към форума на Алфа.
            "What shall it profit a man, if he should gain the whole world and lose his own soul"
            Кара любимата червена Brava 1,4 12V

            Коментар


              #21
              Аз разбрах от форума за формула 1.
              FIAT TIPO 1,6

              Коментар


                #22
                окъде разбрах за форума ...

                от едно приятелче, което си рови из форумите на ситроен и веднъж имало линк към "Истории" и ми каза, че има форум и на Фиат
                минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
                Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

                Коментар


                  #23
                  jorko тои ми каза за форума !

                  Коментар


                    #24
                    И аз както повечето колеги научих от форума на фиат от дир бг
                    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                    UNO 1.0 FIRE

                    Коментар


                      #25
                      Едно приятелче ровеше за упътване за Типо щото щял да си купува. И какво стана - той не можа да си намери Типо след като ме запали и мен за идеята и си купи Ford Orion а аз след месеци търсене - Типо.Сега обаче доколкото знам форда ме хаби колкото бензин толкова и масло. Та чрез него го открих.
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #26
                        Преди около месец когато реших да сменям Темпрата с Брава започнах да се ровя из разни търсачки и по едно време хоп форум Фиат,това е.Много съм доволен от това откритие. :D :D

                        Коментар


                          #27
                          И така слуайно попаднах на форума докато си ровех из нета да си търся некви сервизни книжки за колата
                          FIAT
                          Tempra 1.6 i.e cat

                          Коментар


                            #28
                            След като си купих Типо-то (купих го напосоки без да съ проучвал нищо за него конкретно) реших да видя що за кола съм взел и така от нет-а попаднах на форума.Голямо евала правя на администраторите и на колегите участници!!!
                            Фиат Типо 1.4 DGT, карбуратор

                            Коментар


                              #29
                              аз малко преди да си купя темпрата(вече си я бях харесал- многооо!) реших да видя как вървят други темпри в mobile.bg и там беше пусната и моята фиатка и нали има някакъв форум там... та отворих го и някой беше пуснал линк към тук и... ...и съм много Благодарен на администраторите и модераторите че има такъв форум!!!
                              ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

                              Коментар


                                #30
                                Сестра ми се сдоби с Пунто. Колата я купихме от Германия общо взето много хубава колица , обаче е с зимни гуми.Трябва от някъде да и намеря летни гуми а с тях и лети джанти а какво по хубаво място за тази цел от Клуб Фиат. Потърсих в Google този клуб , и го открих. :D Сега дано намеря и джанти с гуми тук

                                Коментар

                                Working...
                                X