Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

С какво да залепя оригинално крило за мареа, съвет!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    С какво да залепя оригинално крило за мареа, съвет!

    Колеги намерих си задно оригинално крило за Мареата, кажете с какво да го залепя и дали е нужно да се пробива?


    #2
    Качи снимки де Ако е по-голяма контактната площ, смятам, че не проблем да го лепнеш.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Проекта върви довърша ли го качвам снимки да се похваля. Но сега дилемата е дали да дупча не ми се иска... чакам някой да даде мнение който е слагал нещо подобно!

      Коментар


        #4
        Използвай двукомпонентно лепило.По-късно ще кача снимка на това,което ползваме в сервиза и сме адски доволни.

        Коментар


          #5
          Един съсед има такъв вид. Ще го питам като го видя, с какво го е хванал.
          Fiat Bravo 1.9 TD100

          Коментар


            #6
            Говорим за същото крило

            Коментар


              #7
              имай предвид че тоя обтекател оказва определен натиск върху купето при определена скорост, така че аз бих заложил на дупчене, имай предвид че при висока скорост и влизане в завой с тая дълга платформа може да те стресне.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                stilo_vespa написа:
                Използвай двукомпонентно лепило.По-късно ще кача снимка на това,което ползваме в сервиза и сме адски доволни.
                Колега дай да видим какво ползвате в сервиза!

                Коментар


                  #9
                  http://www.ceresit.bg/component/virt...extec%C2%AE/82
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #10
                    Вземи си полиуератоново лепило (черно е на цвят) и е като силикон, но е много здраво става за лепене на спойлери с такова съм лепнал крилото на фиата което е гумено и няма махане !!! Не знам ако ми се наложи да го свалям по какъв начин ще го махна, праговете също съм ги лепил в горния край със такова лепило и до сега не са мръднали!!
                    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                    Коментар


                      #11
                      Хайде да се съсредоточим! лепи се САМО СЕ ЛЕПИ със силикон за авто стъкла И на типото и на гтв-то и на е60 тката съм залепил крилата и лип-а с такова и проблеми нямам скорости завой... глупости! НЕ ДУПчИ НЕ БЪДИ АГРАР !
                      Sedicivalvole (Racing Rosso)now
                      GTV 2.0 (612 A)now
                      E60 530D now.. hate it big time :D
                      Lumina SUPER SPORT V8 5.7(silver) ex
                      Hyundai Coupe V6 2.7 (silver)ex

                      Коментар


                        #12
                        Аз имам абсолютно същото крило.. с болтове е хванато

                        Коментар


                          #13
                          Изобщо не лепи, че ще убиеш някой на магистралата

                          Коментар


                            #14
                            Вакуумни тапички, се залепват най-добре към гладка повърхност, като предварително се намажат с лепило и след това се зачукат с гвоздеи!Силикона не е лепило и не бъркайте момчето. Щом ще се лепи, лепило си трябва, не силикон. Виждал съм паднало предно стъкло, което беше "залепено" със силикон
                            Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

                            Коментар


                              #15
                              Valiosport написа:
                              Вземи си полиуератоново лепило (черно е на цвят) и е като силикон, но е много здраво става за лепене на спойлери с такова съм лепнал крилото на фиата което е гумено и няма махане !!! Не знам ако ми се наложи да го свалям по какъв начин ще го махна, праговете също съм ги лепил в горния край със такова лепило и до сега не са мръднали!!
                              Подкрепям! Полиуретанови лепила се ползват за залепване на автостъклата.
                              Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                              Коментар

                              Working...
                              X