Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ново браво покупка помагайте!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ново браво покупка помагайте!

    Момчета помагайте! На живо изглежда добре, с дребни забележки. Обаче запали от третия път. Може би слаб акумулатор... не знам въртеше нормално...Тази е: http://www.cars.bg/c615310
    FIAT BRAVO II 1.4 GPL
    FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
    FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
    FIAT UNO 1.5

    #2
    След като запали как се държеше?Падане на обороти?Глъхнене?Гаснене?
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Не, нищо такова. Но реших да мина на бензин - всичко ок. После обаче не искаше да минава на газ. светеше оранжевото (бензин) и мигаше зеленото (газ). Форсирах, но никакво минаване на газ не се случи. Човека я изгаси и запали, тогава всичко беше ок. Не знам дали е проблем това?Изглежда здраво купето, но задната врата се разминава малко. До десния стоп има (например) 5мм, до левия 2-3мм. Болтчетата на вратата не изглеждат развивани, но пък точно там кората на тавана в купето е увиснала странно. Други сериозни забежки няма, но ме притеснява че има боя с цвета на колата по пластмасите на задна дясна врата (отвътре), все едно някой е пипал с ръце по които е имало боя...
      FIAT BRAVO II 1.4 GPL
      FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
      FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
      FIAT UNO 1.5

      Коментар


        #4
        това че не прехвърля, вече си е нещо по самата газова уредбаизчакахте ли ли да позагрее?често ги настройват на 40 оС + 40 секундиа това че е някои детайли са боядисвани не трябва да те притесняваслучва сеако искаш звънни им, питай ги дали ще ни дадат да я закачим на компютър евентуално да се разбере защо е запалила от третия път (кофти адаптация , зарада газта), ако имаме късмет и реалните километрии ако са навити ще отидем дваматаа ако дадат да се кара още по-добре, моята е абсолютно същата и знам как трябва да изглежда и да се движи Браво на 70000 км
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Газта не я гледай изобщо. Може да иска от нов изпарител до нови инжектори или просто настройка.Гледайте само на бензин как се държи.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            това че не прехвърля, вече си е нещо по самата газова уредбаизчакахте ли ли да позагрее?често ги настройват на 40 оС + 40 секунди
            Хммм, не се сетих да гледам температурата. Но тя беше вече на газ като седнах вътре. Но пък той може да я е превключил приниудително по-рано. Както и да е, сигурно не е проблем.
            ако искаш звънни им, питай ги дали ще ни дадат да я закачим на компютъревентуално да се разбере защо е запалила от третия път (кофти адаптация , зарада газта), ако имаме късмет и реалните километрии ако са навити ще отидем двамата
            благодаря за предложението. ще пиша евентуално.
            а ако дадат да се кара още по-добре, моята е абсолютно същата и знам как трябва да изглежда и да се движи Браво на 70000 км
            Едва ли, защото е без номера, но ще разпитам. все пак да се купува кола без да се кара никак не го разбирам..Мерси
            FIAT BRAVO II 1.4 GPL
            FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
            FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
            FIAT UNO 1.5

            Коментар


              #7
              Принудително на газ трудно ще прехвърлиДа не е запалил на направо на газ джамбазина?Това означава ,че има проблем на бензинИзразява се в това, че регулатора за налягане на бензина се е предалНищо особено, мога да ти го потвърдя на място за 1 мин, стига колата да не е работила на бензин 3-4 часаНова помпа, или втора ръка от Стило и си готовВ първия случай 300-400 леваВъв втория 50-100
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Sev, Точно имах нужда от мнения на някой който вече има опит с такавакола!Последен въпрос. Не съм карал бравото с такъв мотор. Сегашната ми брава 103, когато я взех, вървеше прилично и не се притеснявах много при изпреварване, особено в обороти (е вече се притеснявам).10 коня надолу ще се усетят ли се според теб?
                FIAT BRAVO II 1.4 GPL
                FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
                FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
                FIAT UNO 1.5

                Коментар


                  #9
                  Имам и Брава 1,6Бравото е друг тип кола, вътре създава усещане че почти не ускорявяваИначе ако ги сложиш една до друга няма да е голяма разликатаНо разлика имаОпределено я карай ако се решиш да купуваш
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    Що не погледнеш синьото фейслифтовото 1.6 120 дизел в мобилето?
                    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                    Коментар


                      #11
                      Що не погледнеш синьото фейслифтовото 1.6 120 дизел в мобилето?
                      да може да го видя.Иначе тази остана резервен план. По-скоро ще разгледам тази:http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...9&slink=73ojg91 година по-нова, Динамик и надявам се (по-)реални км.Малко странно ми се струва че има сензори за парктроник на снимката, но не са го написали, нито мога да го намеря в списъка с екстри за Динамик?!
                      FIAT BRAVO II 1.4 GPL
                      FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
                      FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
                      FIAT UNO 1.5

                      Коментар


                        #12
                        оборудването в България и Европа е различноколата определено изглежда Динамик с добавени екстри (но Европейски динамик, в България динамик беше с двузонов автоматичен климатик) ; парктроника може да е поръчван отделно, но определено не е слаган след това - фабричния е...като гледам е след т.нар фейслифт и гледайки ключа за газ/бензин и разположението на изпарителя и филтъра след него ми се струва (даже съм 99,9999% сигурен) , че това е напълно заводската газова уредба Landi Renzo Omegas Plusт.е. не е слагана в шоурума или подобни, а още в заводавсичко е пипнато както трябвас multiecuscan може да се пипа по газтабутилката събира 40 литра (нямаш резервна гума, може да си купиш от Стило, заедно с крик - пасва идеално)ако колата е добро състояние даже и да не е тези километри, определено си струва
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар


                          #13
                          Супер! Мерси!Ще се ходи до Пловдив уикенда.
                          FIAT BRAVO II 1.4 GPL
                          FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
                          FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
                          FIAT UNO 1.5

                          Коментар


                            #14
                            spark написа:
                            Що не погледнеш синьото фейслифтовото 1.6 120 дизел в мобилето?
                            Цената му вече е обявена 11 111 лева. Аз се заинтересувах от него, когато за сефте излезе в Мобиле-то.Тогава беше изложен с цена "по договаряне". Това е и едно от малкото 1.6 мултиджет, което ме грабна...поне на картинка. Мисля, че и цената за тази година на производство също е приемлива. Остава някой измеждунас, непредубедените към марката ФИАТ да се наканят.
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              #15
                              Сигурно в cars.bg няма опция "договаряне" и са нацвъкали някаква цена. Вътре ми се струва доста захабено за няма и 4г кола, а и тоя плюш ми бърка в здравето. Другия тип седалки повече ми харесват. Имаше и едно друго Браво в Кърджали преди седмица, но изчезна за 1-2 дни.
                              ntodorov написа:
                              spark написа:
                              Що не погледнеш синьото фейслифтовото 1.6 120 дизел в мобилето?
                              Цената му вече е обявена 11 111 лева. Аз се заинтересувах от него, когато за сефте излезе в Мобиле-то.Тогава беше изложен с цена "по договаряне". Това е и едно от малкото 1.6 мултиджет, което ме грабна...поне на картинка. Мисля, че и цената за тази година на производство също е приемлива. Остава някой измеждунас, непредубедените към марката ФИАТ да се наканят.
                              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                              Коментар

                              Working...
                              X