Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем СКОРОСТИ ФИАТ ПУНТО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем СКОРОСТИ ФИАТ ПУНТО

    ПРОБЛЕМА МИ Е СЛЕДНИЯ СКОРОСТИТЕ ВКЛЮЧВАТ ДОБРЕ НО КАТО Е НА НЕУТРАЛНА СКОРОСТ ЛОСТА Е МНОГО ТЕГАВ !!! АКО НЯКОИ Е ИМАЛ ТОЗИ ПРОБЛЕМ НЕКА СПОДЕЛИ МЕРСИ. Smile
    asdasd

    #2
    Re: Проблем СКОРОСТИ ФИАТ ПУНТО

    myl3co написа:
    ПРОБЛЕМА МИ Е СЛЕДНИЯ СКОРОСТИТЕ ВКЛЮЧВАТ ДОБРЕ НО КАТО Е НА НЕУТРАЛНА СКОРОСТ ЛОСТА Е МНОГО ТЕГАВ !!! АКО НЯКОИ Е ИМАЛ ТОЗИ ПРОБЛЕМ НЕКА СПОДЕЛИ МЕРСИ. Smile
    махни маншона на скоростния лост и виж там какво е положението представлява пластмасова ябълка почисти я и сложи смазка

    Коментар


      #3
      Re: Проблем СКОРОСТИ ФИАТ ПУНТО

      myl3co написа:
      ПРОБЛЕМА МИ Е СЛЕДНИЯ СКОРОСТИТЕ ВКЛЮЧВАТ ДОБРЕ НО КАТО Е НА НЕУТРАЛНА СКОРОСТ ЛОСТА Е МНОГО ТЕГАВ !!! АКО НЯКОИ Е ИМАЛ ТОЗИ ПРОБЛЕМ НЕКА СПОДЕЛИ МЕРСИ. Smile
      Първо ще ти направя една малка забележка, колега : писането само с главни букви се приема за викане, така че няма да е зле да намалиш волумето малко :D Форума си има правила - чети ги ! Освен това дето те е посъветвал колегата, виж дали връзката от ск. лост до ск. кутия не e със жила, че не знам точно тоя модел как е. Ако е със жила, пробвай да ги понапълниш първо с нещо от рода на ВД40, и като се раздвижат, слагай в маншоните обилно грес, да може да ги пази пък и от движението на жилото в бронята, тя ще се натика дето си требе.
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар

      Working...
      X