Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СПЕШНО загубен ключ от ФИАТ Брава 2000г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    СПЕШНО загубен ключ от ФИАТ Брава 2000г.

    Здравейте колеги,На морето съм и си загубих единствения ключ за Бравичката Намерих човек, който може да я запали, но проблема е че има имобилайзер и не прави контакт.Имам оферта за 250лв. да се изкара нов ключ от майстор от Бургас (150лв. услуга + 100 пътни разноски до Арапя)Има ли начин проблема да се реши по-евтино? Не разбирам много от коли и много бих се радвал ако ме посъветвате.Мерси предварително!

    #2
    Кола

    С кой двигател е колатадизел /бензинАко имаш код карта става по лесно
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Re: СПЕШНО загубен ключ от ФИАТ Брава 2000г.

      niki2s написа:
      Здравейте колеги,На морето съм и си загубих единствения ключ за Бравичката Намерих човек, който може да я запали, но проблема е че има имобилайзер и не прави контакт.Имам оферта за 250лв. да се изкара нов ключ от майстор от Бургас (150лв. услуга + 100 пътни разноски до Арапя)Има ли начин проблема да се реши по-евтино? Не разбирам много от коли и много бих се радвал ако ме посъветвате.Мерси предварително!
      бах тея пътни разходи...??!?! да няма да идва със ЗИЛ или танк!???
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        #4
        Re: СПЕШНО загубен ключ от ФИАТ Брава 2000г.

        kiselo написа:
        niki2s написа:
        Здравейте колеги,На морето съм и си загубих единствения ключ за Бравичката Намерих човек, който може да я запали, но проблема е че има имобилайзер и не прави контакт.Имам оферта за 250лв. да се изкара нов ключ от майстор от Бургас (150лв. услуга + 100 пътни разноски до Арапя)Има ли начин проблема да се реши по-евтино? Не разбирам много от коли и много бих се радвал ако ме посъветвате.Мерси предварително!
        бах тея пътни разходи...??!?! да няма да идва със ЗИЛ или танк!???
        150 километра и минимум 2 часа път са си сериозни като време и разстояние. Но и за мен цената е висока. Защо не провериш в Царево за колесар под наем ( ако има кой да те дръпне до Бургас де) Или пък репатрак. Ако не намериш там, мога да звънна в Приморско за цени.

        Коментар


          #5
          Re: СПЕШНО загубен ключ от ФИАТ Брава 2000г.

          [quote="niki2s"]Здравейте колеги,На морето съм и си загубих единствения ключ за Бравичката Намерих човек, който може да я запали, но проблема е че има имобилайзер и не прави контакт.Имам оферта за 250лв. да се изкара нов ключ от майстор от Бургас (150лв. услуга + 100 пътни разноски до Арапя)Има ли начин проблема да се реши по-евтино? Не разбирам много от коли и много бих се радвал ако ме посъветвате.Мерси предварително![/quote с какъв мотор е колата по принципимобилайзера прекъсва захранването към помпата има вариант да се шунтира релето на помпата но не е препоръчително да се кара така просто да отидех до сервиз иначе изключването на имобилайзера е около 100 лв

          Коментар


            #6
            кола

            Зависи с кой двигател е на някой става по лесно на други не Ама нещо човека вде на плажа седи и не пише
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              Re: СПЕШНО загубен ключ от ФИАТ Брава 2000г.

              gergov 1973 написа:
              с какъв мотор е колата по принципимобилайзера прекъсва захранването към помпата има вариант да се шунтира релето на помпата но не е препоръчително да се кара така просто да отидех до сервиз иначе изключването на имобилайзера е около 100 лв
              Това че прекъсва помпата не е вярно при фиат, това е прилагано при много стари дизели но не и пр фиат. Случайно да имаш някъде карта с кода или спомен какъв е кода?
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                Re: СПЕШНО загубен ключ от ФИАТ Брава 2000г.

                S_BANKOV написа:
                gergov 1973 написа:
                с какъв мотор е колата по принципимобилайзера прекъсва захранването към помпата има вариант да се шунтира релето на помпата но не е препоръчително да се кара така просто да отидех до сервиз иначе изключването на имобилайзера е около 100 лв
                Това че прекъсва помпата не е вярно при фиат, това е прилагано при много стари дизели но не и пр фиат. Случайно да имаш някъде карта с кода или спомен какъв е кода?
                колега убеден съм че прекъсва помпата защото съм го изпитал бях махнал и после забравих да сложа на мястото му релето на помпата светна ми кода и помпата не работеше сложих си обратно релето kода изгасна и всичко си беше ок след това колата ми е пунто 2 1.2 спортинг

                Коментар


                  #9
                  Re: СПЕШНО загубен ключ от ФИАТ Брава 2000г.

                  gergov 1973 написа:
                  S_BANKOV написа:
                  gergov 1973 написа:
                  с какъв мотор е колата по принципимобилайзера прекъсва захранването към помпата има вариант да се шунтира релето на помпата но не е препоръчително да се кара така просто да отидех до сервиз иначе изключването на имобилайзера е около 100 лв
                  Това че прекъсва помпата не е вярно при фиат, това е прилагано при много стари дизели но не и пр фиат. Случайно да имаш някъде карта с кода или спомен какъв е кода?
                  колега убеден съм че прекъсва помпата защото съм го изпитал бях махнал и после забравих да сложа на мястото му релето на помпата светна ми кода и помпата не работеше сложих си обратно релето цода изгасна и всичко си беше ок след това колата ми е пунто 2 1.2 спортинг
                  Ела да го направиш на ТД100 Колегата да дава 250 лв и да си решава проблема, пък като се прибере от почивка, да вземе да си извади резервен ключ. То и аз трябва да я свърша тая работа, ама да не дърпам дявола за опашката
                  Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                  Коментар


                    #10
                    Re: СПЕШНО загубен ключ от ФИАТ Брава 2000г.

                    Dido_Lyubenov написа:
                    gergov 1973 написа:
                    S_BANKOV написа:
                    gergov 1973 написа:
                    с какъв мотор е колата по принципимобилайзера прекъсва захранването към помпата има вариант да се шунтира релето на помпата но не е препоръчително да се кара така просто да отидех до сервиз иначе изключването на имобилайзера е около 100 лв
                    Това че прекъсва помпата не е вярно при фиат, това е прилагано при много стари дизели но не и пр фиат. Случайно да имаш някъде карта с кода или спомен какъв е кода?
                    колега убеден съм че прекъсва помпата защото съм го изпитал бях махнал и после забравих да сложа на мястото му релето на помпата светна ми кода и помпата не работеше сложих си обратно релето цода изгасна и всичко си беше ок след това колата ми е пунто 2 1.2 спортинг
                    Ела да го направиш на ТД100 Колегата да дава 250 лв и да си решава проблема, пък като се прибере от почивка, да вземе да си извади резервен ключ. То и аз трябва да я свърша тая работа, ама да не дърпам дявола за опашката
                    колега аз имах првдвид че просто бях забравил да сложа релето след като го бях махнал и аз два дена се чудех от какво е но после видях грешката си и всичко се оправи не съм имал проблем с ключа или имобилайзера

                    Коментар


                      #11
                      Това не означава, че имобилайзера блокира само релето за помпата, а че блокирането на това реле е част от функциите на имобилайзера. Но няма да мине номера само с едно кабелче на фабричен имобилайзер, освен при Москвич и Жигула
                      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                      Коментар


                        #12
                        Dido_Lyubenov написа:
                        Това не означава, че имобилайзера блокира само релето за помпата, а че блокирането на това реле е част от функциите на имобилайзера. Но няма да мине номера само с едно кабелче на фабричен имобилайзер, освен при Москвич и Жигула
                        да така е прав си аз споделям при мен какъв беше проблема то ако беше с едно кабелче функцията на имобилайзера е излишна

                        Коментар

                        Working...
                        X