Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Stilo проблем със ел.усливател

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Stilo проблем със ел.усливател

    Така проблема стигна и до моята глава. Понеже ел.усилвателя не е същия като на пунто със релета за това пускам и нова тема,защото другата не ми помага Така какво направих аз , това ми се случва за 2-ри път в рамките на 2 седмици усилвателя просто спира.Ходих до Дани в Дружба да я закачим и да изчистим грешките който беше записал усилвателя,но понеже Дани много бързаше че имаше 20 коли на опашката а аз му се примолих да я закачим за 2 мин и въобще нямах време да видя какви са грешките който е записала само 1 видях "ниско ниво на напрежението" изчисти ми грешките и волана тръгна.Та конкретно въпроса. Волана от къде взима ток защото замерих алтернатора 13.6 до 14.2 т.е зарежда нормално. Утре съм се разбрал с veselin10 да я закачим и да видим другите грешки.
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .


    #2
    Според мен вариантите са 2. Проблемна студена спойка или има една пластинка в самия електроусилвател, която се скапва. И двете неща са ми се случвали, за жалост. Ефекта е ненадеен блокаж в хидравликата и малко побелели коси.

    Коментар


      #3
      aerozol написа:
      Според мен вариантите са 2. Проблемна студена спойка или има една пластинка в самия електроусилвател, която се скапва. И двете неща са ми се случвали, за жалост. Ефекта е ненадеен блокаж в хидравликата и малко побелели коси.
      A ти кво направи с усилвателя смени ли го ?
      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
      .

      Коментар


        #4
        Не можахме да прочетем ел. усилвателя поради проблеми с кабелите. Ако може Пешо да донесе кабелите(тези с преходниците) в неделя , според мен ще успеем да разберем проблема.
        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

        Коментар


          #5
          ако мога и аз ще мина с моя кабел с преходника ако не ще пиша на Сашко да му го дам
          Шофирай разумно, на пътя не си сам.
          Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
          Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
          Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

          Коментар


            #6
            Ами аз си купих кабел още когато с Весо не можахме с неговия да прочетем.Обаче не пожела да тръгне на моя лаптоп (амазал е дарайвърите ) Снощи ходих до колегата pr_00f уж с неговия кабел пък викам я пробвай тоз китайски боклук моя дали ще тръгне, и тръгна та общо взето с моя кабел я прочетохме. Само че грешката която излезе този път за усилвателя беше 1 и предишния път не съм я виждал ето един пикчър.
            Прикачени файлове
            Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
            И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
            .

            Коментар

            Working...
            X