Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откриха пътен възел ,,Българово" на ам. Тракия.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Откриха пътен възел ,,Българово" на ам. Тракия.

    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    #2
    http://flagman.bg/article/65723Вижте и клипчето - в 17 сек. как отец Захари шибна с чемшира министър Костюмчето през лицето - "за здраве"...п.п. за сведение на пътуващите на юг - може да се избегне тапата на входа на Бургас през тази отбивка - През Камено, Братово, Горно езерово и пътен вазел Юг. Обещаха пътя да го закърпят...Иначе тапите на входа на Бургас от петък до неделя са кошмарни!
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #3
      Колеги някой минавал ли е вече по този маршрут? Как е като състояние на настилката, също и до Равда ме интересува?
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #4
        Колега аз минах по него преди седмица пътя е напълно въстановен и перфектен. Само, че до Каблешково е нов след Каблешково е малко неравен но няма дупки... Като цяло е много добър и по пряк близо 30 км. Става дума ако се мине през петолъчката и по стария път към морето от там Карнобат, Айтос и другите....
        Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
        Ex.Bravo 1997 1.8 GT

        Коментар


          #5
          Аз мисля да мина през магистралата, от там се отклонявам за Българово, Миролюбово, Изворище, Брястовец, Каблешково, Ахелой и от там Равда. Разлика ми показва около 20 км, обаче избягвам бургас и натоварения Бургас - Слънчев бряг.
          Fiat Bravo 1.9 TD100

          Коментар


            #6
            Ibiza написа:
            Колега аз минах по него преди седмица пътя е напълно въстановен и перфектен. Само, че до Каблешково е нов след Каблешково е малко неравен но няма дупки... Като цяло е много добър и по пряк близо 30 км..
            Градски, не те знам с какво си минавал по този път, но аз повече НИКОГА няма да мина по него, не съветвам и никой друг да го прави, въпреки спестяването на 30-те километра.Изключително странна представа имаш за "перфектен" път.Пътят е почти по цялата си дължина изключително неравен, друсащ, клатещ... По цялата си дължина само няколко километра (не повече от 5) са с чисто нов асфалт, като и той е доста неравен. В останалата си дължина е със закърпени НЕКАДЪРНО дупки и изключително гаден за каране.Като се има предвид, че съм с голяма кола и меко окачване, представям си какво е да го минеш с някое Пунто.Завоите са много, преминава през няколко села. На пътя излизат трактори и комбайни.НЕ МИНАВАЙТЕ ПО ТОЗИ ПЪТ!

            Коментар


              #7
              Бургас - Слънчев бряг е почти по цялата си дължина разделен, с 4 ленти и мантинела по средата. Двупосочно е все още само от Поморие до разклона за Равда (13 км от общо 37 км).Задръствания поне аз не видях. Движението си върви нормално.Вероятни задръствания би имало единствено в петък вечер, не съм минавал тогава.

              Коментар

              Working...
              X