Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

повдигаща седалка за фиат пунто 1.2 2000 г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    повдигаща седалка за фиат пунто 1.2 2000 г

    Здравеите , колата ми е фиат пунто 1.2 2000 г . с оригиналните седалки е , може ли ,шофьорската седалка да се монтира механизъм за повдигане .
    FIAT PUNTO 188 1.2 60кс. V8 3 врати

    #2
    Може естествено, и е евтино и лесно, има модели за момчета и момичета, а и такива за хора с хемороиди... Сериозно - трябва да си намериш седалка с вграден механизъм, ако твоята няма. И естествено да е със същата тапицерия и в добро състояние. Търси по моргите. Сменя се за десет минути. Ако имаш обаче еърбегове в седалките, вече е по особено.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Аз имам такова Пунто и шофьорската седалка се вдига с едно лостче отляво - като помпиш нагоре се вдига, а надолу - пада. За пътническата седалка не знам, честно казано, не съм поглеждал...
      Fiat Ritmo 105TC
      1600cc 105к.с.

      Коментар


        #4
        какъв модел ти е пунтото ,може разтоянието между шините да е еднакво с моето,да знам какво да търсяЗа голфа ми казаха че е с една шина и трудно се пасва
        FIAT PUNTO 188 1.2 60кс. V8 3 врати

        Коментар


          #5
          Вече написах, че е такова, като това от заглавието на темата: 1.2л 2000г
          Fiat Ritmo 105TC
          1600cc 105к.с.

          Коментар


            #6
            Yavor написа:
            Може естествено, и е евтино и лесно, има модели за момчета и момичета, а и такива за хора с хемороиди...
            Ти се бъзикай, ама балдъзето точно така го караше Като я гледах ми се преобръщаше нервната система...Спартанска работа са тея пунтовци... Волана ок, сложно е, ама поне седалките да можеха да се регулират
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар

            Working...
            X