Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Резултати от анкетата на сайта

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Резултати от анкетата на сайта

    В продължение на месец анкетата на сайта www.fiat-bg.org беше
    Прикачени файлове
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    #2
    Аз гласувах за син цвят, но сините цветове са два - светло и тъмно син. Според мен трябва да се раздели синьото, защото има много Брави/Браво тъмно сини или светло синьо.

    Коментар


      #3
      А пък сребристото липсва....
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Предложените отговори са подбрани да съдържат основните цветове (е не в тесния смисъл на думата, защото тогава щяха да са само три ). В този ред на мисли сега се сетих, че съм забравил оранжевия (и пурпурния, но този цвят май не е особено разпространен при автомобилите).Doofiat, сините цветове определено не са два - ако говорим за нюанси ще трябва да боравим с многоцифрени числа... Овен ако нямаш предвид фабричните цветове на Бравите. Ама в анкетата гласуват и каращи други модели (и други марки, вероятно).Колкото до сребристото - говорим за цветове, а не за ефекти (по същата логика бихме изобретили и огледален цвят).
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #5
          Е. Пунтото е на почит и уважение в България, за разлика от конкурса " Кола на годината"

          Коментар


            #6
            Pecho написа:
            Колкото до сребристото - говорим за цветове, а не за ефекти (по същата логика бихме изобретили и огледален цвят).
            Добре де - колата като е сребриста как да я пиша - сива??? Или като катажийте - сребристо-бял - т.е. бял.Навремето имах една мазда - тъмно кафяв перлен металик - в талон пишеше сив - даже не и тъмно сив а все ено мишо сиво...Както и да е - гласувах - други.
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Yavor написа:
              Pecho написа:
              Колкото до сребристото - говорим за цветове, а не за ефекти (по същата логика бихме изобретили и огледален цвят).
              Добре де - колата като е сребриста как да я пиша - сива??? Или като катажийте - сребристо-бял - т.е. бял.Навремето имах една мазда - тъмно кафяв перлен металик - в талон пишеше сив - даже не и тъмно сив а все ено мишо сиво...Както и да е - гласувах - други.
              Е на това ако му викаш бяло Ти какъв прах за пране ползваш, Ариел ли?!

              Коментар


                #8
                Е че как иначе Пунтото е Номер 1 Абе Фиат е Номер 1 хахаха мойто Пунто е зелен металик какъв ли цвят да пиша че е

                Коментар


                  #9
                  fiat_love написа:
                  spoty написа:
                  Е че как иначе Пунтото е Номер 1 Абе Фиат е Номер 1 хахаха мойто Пунто е зелен металик какъв ли цвят да пиша че е
                  Зелен
                  То май беше риторично ама айде ще ти послушам съвета!

                  Коментар


                    #10
                    Ми то моето "черно" е някакво тъмно синьо, към виолетово черно.... (не си спомням кода на боята, но протестирам, че го няма записан в анкетата) :P
                    FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                    Коментар


                      #11
                      Ами аз си мислех, че ще коментирате резултатите от анкетата, пък то работата стана цветна. За тези, които не са внимавали в часовете по физика, ето няколко общообразователни статии като начало :D :http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%...D0%BA%D0%B0%29http://en.wikipedia.org/wiki/Primary_colorshttp://www.prepressbg.com/?page=reviews&type=show&id=47http://www.explore.cornell.edu/scene.cfm?scene=home%20gardening&stop=HG%20%2D%20F lower%20Garden%20Design%20%2D%20Color&view=HG%20%2 D%20Flower%20Garden%20Design%20%2D%20Color%20Wheel
                      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                      Коментар


                        #12
                        Анкетата
                        Прикачени файлове
                        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                        Коментар


                          #13
                          Сега немога да си спомня дали съм гласувал или не и в двете анкети иначе - Синьо Чинкуеченто За цвета е ясно, а :D

                          Коментар


                            #14
                            Е и аз гласувах за син - под задния ми капак на табелка пише "Veneciano Blue".А защо ли в талона, при регистрацията в КАТ-София, са ми писали - цвят "Тъмно сив металик"??? Ама като не съм погледнал да им подскажа ... Все си мислех, че поназнайват нещо от западни езици ... А иначе сериозно - това за цвета може ли да ми създаде някакъв проблем с колата по-нататък /при продажба, прехвърляне и др./?
                            BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                            Среден разход на газ

                            Коментар


                              #15
                              Ето резултатите от анкетата
                              Прикачени файлове
                              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                              Коментар

                              Working...
                              X