Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Багажник за велосипеди

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Багажник за велосипеди

    Колеги някой знае ли дали може да се сложи багажник за велосипеди на Фиат Браво ’98 и какъв? На тавана или от зад. И ако е отзад дали има опастност да се счупи стъклото на задния капак?Мерси.

    #2
    Колега,виждам че си от София,отиди но ул."Рибарица"№2,ще те консултират и ако си избереш багажник,ще ти го монтират на добра цена.Работи и събота.
    1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

    Коментар


      #3
      Мерси за съвета. Аз намерих от типа за заден капак но гледам че поне едната греда се опира на стъклото а с тия пътища и дупки....

      Коментар


        #4
        Sharky05 написа:
        Мерси за съвета. Аз намерих от типа за заден капак но гледам че поне едната греда се опира на стъклото а с тия пътища и дупки....
        .... се подлага парцал
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          То си има дунапрен, проблема е като сложиш 2 колела по ~10кг + 5 кг стойка и минеш през дупка. Нали половината напрежение ще легне на прозореца.

          Коментар


            #6
            Аз съм с Брава и от две години слагам багажник на задния капак и естествено опира на стъклото.Качвам по две колела ходя до морето и никакъв проблем.

            Коментар


              #7
              Мерси колега за споделения опит. Вече си харесах модел.

              Коментар


                #8
                Ако някой може нека сподели още опит...моето колело е доста тежко...около 15-16кг...като сложа и това на половинката става доста и аз се притеснявам също за задното стъкло на стилото...още повече че моето колело е и с нестандартна рамка...дали изобщо ще може да се захване на подобен багажник?
                Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                Коментар


                  #9
                  Аз не бих използвал багажник, който се монтира на задната врата на автомобила, не заради стъклото. Много често пречи на светлините. По тази причина си имам за покрива, от които съм доволен.
                  Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                  Коментар

                  Working...
                  X