Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Конденз във фарове и стопове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    M5kov написа:
    Преди 3 седмици продадох един за 15, така че дай да не се обиждаме :D
    Оу! Извинявай! Yellow_Flash_Colorz_PDT_50 Да ти се намират още 2? Или поне един - ляв?
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    Коментар


      #17
      За съжаление не Направи тая хватка със сешоара и ако не стане хич не се занимавай повече с него.Като покараш конденза ще се махне от нагряването на крушката, не си заслужава да сменяш фара.
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #18
        M5kov написа:
        Направи тая хватка със сешоара и ако не стане хич не се занимавай повече с него.Като покараш конденза ще се махне от нагряването на крушката, не си заслужава да сменяш фара.
        И 2-та фара ги изсуших със сешоар , ще ги измия на мивка тези дни и ще ви пиша дали има ефект
        '00 Fiat Punto Mk2 ELX 1.2 8V

        Коментар


          #19
          И при мене е така и пак като че ли само на левия фар.Ама спрях да се притеснявам вече.Като пуснеш фаровете за 10 -15 мин изсъхва.

          Коментар


            #20
            Какво ти пречи конденза? Масов проблем е на Пунтотата, моето включително. И аз не мога да го разбера, един път се запотява, един път не. Карай си и не му се връзвай

            Коментар


              #21
              При мен на мареата стоповете и двата са така като при теб фара макар че ги свалях гледах силиконирах имат и дупчици долу едвам видими изглежда за дренаж и дигнах ръце при няколко слънчеви дни изчезва при дъжд или авто мивка пак .
              Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

              Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
              Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

              Коментар


                #22
                stivan_alone написа:
                При мен на мареата стоповете и двата са така като при теб фара макар че ги свалях гледах силиконирах имат и дупчици долу едвам видими изглежда за дренаж и дигнах ръце при няколко слънчеви дни изчезва при дъжд или авто мивка пак .
                При мен имаше ефект след като го минах със силикон.Преди 2 дни бях на автомивка и нямаше грам влага след това,но преди няколко дни след обилен дъжд в Пловдив забелязах,че леко се запоти единия фар (Depo) и единия стоп но след около 10 минути вече нямаше нищо.
                '00 Fiat Punto Mk2 ELX 1.2 8V

                Коментар

                Working...
                X