Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шибедах Мареа комби

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Шибедах Мареа комби

    Здравейте, интересува ме дали ако се намери люк оригинален Мареа комби ще се напасне горе долу по-лесно на колата. Това е екстрата която най-много искам и нямам, а не ми се сменя цялата кола. До сега не съм виждал на живо комби с шибедах и ми интересно дали е възможно
    Fiat Marea Weekend 2.4 JTD130 *99
    Fiat Marea Weekend 1.9 TD100 *97
    Honda Accord 7 Tourer 2.2 i-CDTI EX *07

    #2
    Ако нещо не става с пари става с много пари :D . Имаш ли желание ще намериш и начин браво-тата имат така,че може и да се преправи нещо ...
    Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
    Ex.Bravo 1997 1.8 GT

    Коментар


      #3
      Що ти трябва още една дупка през която да ти капе вода, карах една Регата с шибидах и след като се напълни с вода няколко пъти от него го залепих със силикон и спря.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #4
        Това ако трябва да стане като оригинално е голяма играчка. От долу на оригиналното, има рамка за шибедаха под тавана. Плафона и той е 2 сантиметра надолу, различен е.
        00' Bravo 105 JTD

        Коментар


          #5
          На зет ми (шефа) брат му кара Мареа 2,4 TD 125 и я има тая екстра. Всичко е с ел управление при плафона. Неговата е с най-високото ниво на HLX. Мога да снимам като се видим ако би ти помогнало с нещо.
          Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
          Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
          Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

          Коментар


            #6
            Точно това ми е идеята да е ел всичко, знам че ще е играчка, но не знам дали ще стане изобщо :D
            Fiat Marea Weekend 2.4 JTD130 *99
            Fiat Marea Weekend 1.9 TD100 *97
            Honda Accord 7 Tourer 2.2 i-CDTI EX *07

            Коментар

            Working...
            X