Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Издишане на изпускателната система

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Издишане на изпускателната система

    Здравейте, имам "нови" гърнета от преди 1 година. Проблема е, че там където се снаждат катализатора и тези 3те гърнета дето са заварени едно за друго издиша и се чудя как да го уплътня. Идва ми идея с термолента дето е за колектори, но ако се намокри дали няма да ръждяса точно там или от температурата ще се изсушава и дали изобщо ще свърши работа? Или ако имате други идеи, добре дошли са
    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

    #2
    Аз преди 2-3 години си слагах един накрайник за ауспух, обаче диаметъра му беше по голям от този на ауспуха. Та използвах кит за ауспух на Нигрин купих от пракикер, по спомен беше около 10 лева. До сега не е мръднал.
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #3
      И това как се ползва? Мажа ги както са сложени или вадя и мажа тръбата с по-малкия диаметър? Да не залепнат
      Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

      Коментар


        #4
        Аз лично ги намазах както си бяха сложени, зашото се води за запълване на дупки по ауспуха, и за това предположих, че се нанася както са си поставени и вече толкова време държи. Със сигурност ще залепнат, защото когато ми откраднаха първия накрайник, доста трудно беше докато почистя останалия кит по тръбата, а дори не я бях почистил преди да го нанеса.
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #5
          sa6obravoto написа:
          Аз лично ги намазах както си бяха сложени, зашото се води за запълване на дупки по ауспуха, и за това предположих, че се нанася както са си поставени и вече толкова време държи. Със сигурност ще залепнат, защото когато ми откраднаха първия накрайник, доста трудно беше докато почистя останалия кит по тръбата, а дори не я бях почистил преди да го нанеса.
          Ами след време ако ми се наложи да сменям пак гърнета, какво правим
          Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

          Коментар


            #6
            Ще играе флекса
            Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
            Ex.Bravo 1997 1.8 GT

            Коментар


              #7
              Хм, не ми се иска. А за тази моята идея, някой да каже нещо?
              Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

              Коментар


                #8
                GaTio2 написа:
                Хм, не ми се иска. А за тази моята идея, някой да каже нещо?
                Иска не иска, ходи да те заварят и не се занимавай с глупости, там се реже и заварява. пп Значи познах а?
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  S_BANKOV написа:
                  GaTio2 написа:
                  Хм, не ми се иска. А за тази моята идея, някой да каже нещо?
                  Иска не иска, ходи да те заварят и не се занимавай с глупости, там се реже и заварява. пп Значи познах а?
                  Абе, ти кога не познаваш? И довечера може да се чуем, ако имаш време има пак да те питам 100неща А има и течен метал да го намажа ли с него?ето това имам под ръка
                  Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                  Коментар

                  Working...
                  X