Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat bravo 1.6 16v проблем с двигателя кове като загрее

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fiat bravo 1.6 16v проблем с двигателя кове като загрее

    Здравеите колеги писнами от тия италянци ама не се отказвам имам фиат браво 1.6 16 v 103 кс проблема е следния прецаках мотора преди месец исчукаха ми клапани отворих мотора 10 броя бяха ударили но само 6 бяха криви шлаифах главата смених клапаните напаснах ги смених и гумичките наредих чашките както са си преди това ги испразних от маслото наредих мотора с нов ангренаж и ролки зацепих го с пети запалих го и сега се случи наи интересното работеше прекрасно 10 минути и закова но преди да закове почнаха да щракат.клапани исчаках го да истине запалих го пак и пак същото се случи помислих че помпата не дита масло но видях че дига масло остават ми два варянта да е единия распределителен испусквателния защото точно тези клапани щракат преди да ковне мотора и другия варянт е лаагери на коляновия вал основни ималие някои подобен проблем......╭(╯^╰)╮

    #2
    Освен, че прочетох най-дългото изречение на света, разбрах, че си скъсал ангренажен ремък и не си направил ремонта, като хората след това.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар

    Working...
    X