Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Издирва се!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    yelawolf_ написа:
    ..
    Единствения ти реален шанс е да се разходиш по вероятния му маршрут и да намериш записи и от други камери.

    Коментар


      #17
      Разбирам. Утре ще кача снимки на пораженията, понеже ще я карам да ми я оправят и ще имам възможността да я снимам.Не мога да гледам така наранена красивата ми Мареа Имам само един въпрос. Тъй като е ударена отзад - отстрани. Пада се уж заден калник, но такъв на практика няма. То е просто целия блок ? :OКак се процедира?П.П: Получих информация къде г/д живее безхаберника след консултации с приятели. Ауспуха е точно посредата на колата, което я отличава от всички останали.П.П2: Познавам доста таксиджии, които с удоволствия ще ми съдействат също. Те са хората, които имат страхотен поглед в/у града и клюкарстването(в този случай бих го нарекъл така, но по-скоро бдителността) е професионално изкривяване.

      Коментар


        #18
        Ibiza написа:
        По темата : Успех дано го намериш супер гадно е да си намериш колата блъсната......... и да няма следи от тоя които го е направил Офф : Нищо лично колега изказвам мнение като се взима такава камера охранителна трябва да е истинска а не просто да отбие номера както сега ти се налага да видиш кво се случва ама *ур.... като ти трябва такава да " плаши " си купи от фалшивите ама когато ти трябва наистина охранителна трябва да е качествена ..... шефа на работа беше наслагал като твоята и като му отмъкнаха лодката от ( двора които е между работните халета ) купи камери по 10 000 лв ( Ако щете вярвайте никои не карам и сега може да бръкне в джоба на крадеца.....
        Ти да не си нещо дилър на Сектрон? Ако не си , обясни защо пишеш тези работи.Към колегата: Има ли видео запис или само кадри. Ако има се записват на DVR прегледайте записа директно с монитор към DVR-a , а не по мрежа или свалени на носител. Ако е що годе читав трябва да се види номера. Съдя по кадрите, но може и да се заблуждавам.
        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

        Коментар


          #19
          Ако искаш мога на ЛС да ти дам координати на страхотен тенекеджия.

          Коментар


            #20
            veselin10 написа:
            Към колегата: Има ли видео запис или само кадри. Ако има се записват на DVR прегледайте записа директно с монитор към DVR-a , а не по мрежа или свалени на носител. Ако е що годе читав трябва да се види номера. Съдя по кадрите, но може и да се заблуждавам.
            Това е нещо ново и абсолютно нелогично. Ако някъде си го срещнал е суперизключение.

            Коментар


              #21
              Не ми стана ясно как те е ударил. Тоест от къде знаеш, че този мерцедес е блъснал колата ти ?Ако имаш познат катаджия (не само в Асенов град) го помоли да ти извади списък на всички мерцедеси 124 с пловдивска регистрация. Абе трябва да си поиграе. Щом имаш няколко от цифрите съм сигурен, че ще го намериш.
              04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

              Коментар


                #22
                На мен лично този Мерцедес не ми изглежда да е ударен отпред, но и не се вижда добре.

                Коментар


                  #23
                  Снимки на колата..Една седмица по-рано ме събра пък таксиджия, който дава назад. Впоследствие се оказа много точен и ми изплатиха щетите от Лев Инс...Днес бях в сервиз, 120 лв. изчукване заедно с кит и на двете места, боя отделно.Мерцедес е ударен отзад вдясно. На кръстовище е карал назад, за да обърне и без да се усети се спрял право в красивата ми Мареа . На другата камера се вижда удара, но му идва леко далеч.Искрени благодарности на собственика на сладкарница, който беше така добър да съдейства със записите. Остава само аз да издиря лекето(съседи твърдят, че е било жена).
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #24
                    Огледай си хубаво носача. Има вероятност да се е пукнал, те не се кривят. На Брава-та преди години ме блъснаха на кръстовище точно там. Изглеждаше много по-зле калника. За 150лв. стана като нова, всичко включено(боя и материали от майстора) и смяна на носача. Аз само носач занесах. За 1 ден я оправиха. Тези 120лв. без боята ми се струват много. Работата е за по-малко от половин ден.
                    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                    Коментар


                      #25
                      120-те лева включват изчукването и китосването и на предишния удар, който споменах - преден ляв калник.Има ли симптоми за пукнат носач ?Какви са цените ориентировъчно на задни носачи и смяната им в какво се състои ?
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #26
                        Около 40-50лв. по моргите заедно с барабаните и шенкела. Ми огледай за пукнато, преди да се е скасал. Смяната е елементарна за всеки майстор. Моя го смени без накал, само я подпря на трупчета.
                        The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                        Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                        Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                        Коментар


                          #27
                          yelawolf_ написа:
                          Снимки на колата..Остава само аз да издиря лекето(съседи твърдят, че е било жена).
                          Бъди сигурен, че не е разбрала дори.
                          04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                          Коментар


                            #28
                            vgeorgiev написа:
                            yelawolf_ написа:
                            Снимки на колата..Остава само аз да издиря лекето(съседи твърдят, че е било жена).
                            Бъди сигурен, че не е разбрала дори.
                            Дори бих се обзаложил Дори и да е усетила нещо, гаранция не е слязла да провери...Но такъв мерцедес и жена малко странна комбинация са
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              #29
                              Разбрала е. Съседи са я подгонили и тя е избягала... На клипа се вижда, че в сравнение с другите коли тази се изнася ужасно бързо.И МАМКА МУ ! КОЛКО СТЕ ПРАВИ ЗА КОМБИНАЦИЯТА !

                              Коментар

                              Working...
                              X