Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

опел астра срещу алфа 145

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    BUMAR написа:
    не стойте толкова на слънце по морето,има чадъри,слънчасватеи да ,днес съм в Бургас,мога да те опуша малко.
    Хах май теб те е хванало слънцето Не съм с купе,но пак е италянски кошерАз съм в сл.бряг,ако идваш насам-пиши да те приземя че няма смисъл си хабя бензина до Бс заради теб
    Italfan

    Коментар


      #32
      стой си в кошера и си пази бензина за някой друг кошер
      Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

      Коментар


        #33
        BUMAR написа:
        стой си в кошера и си пази бензина за някой друг кошер
        Хах никой не обича да припада от кошери Довечера 19.30 на ОМВ , идваш ли? Или само локуми ще се разтеглят
        Italfan

        Коментар


          #34
          abart_ написа:
          BUMAR написа:
          стой си в кошера и си пази бензина за някой друг кошер
          Хах никой не обича да припада от кошери Довечера 19.30 на ОМВ , идваш ли? Или само локуми ще се разтеглят
          Защо не напишеш просто каква ти е колата?Какъв е смисъла ако ще се явиш с някоя 400кс интегралка, за да се направиш на мъж?Имаш ли 139кс купе, за да покажеш как ще държиш едно дизелово 330, което се обсъжда конкретно в темата?Ако нямаш, то какъв е въобще смисъла на разговора?
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #35
            BO написа:
            abart_ написа:
            BUMAR написа:
            стой си в кошера и си пази бензина за някой друг кошер
            Хах никой не обича да припада от кошери Довечера 19.30 на ОМВ , идваш ли? Или само локуми ще се разтеглят
            Защо не напишеш просто каква ти е колата?Какъв е смисъла ако ще се явиш с някоя 400кс интегралка, за да се направиш на мъж?Имаш ли 139кс купе, за да покажеш как ще държиш едно дизелово 330, което се обсъжда конкретно в темата?Ако нямаш, то какъв е въобще смисъла на разговора?
            Ти май.....въобще не вдяваш какво пиша,а ?!? Купе,та купе .......,а да си прочел някъде ,че вярвам на случката? !??Не знам къде се вреш,като "рацинга" ти е толкова далечен попитах има ли някой желаещ с 330-ка да покараме, и съответно Бумара изяви желание да ме "опуши" ....та сега го чакам да потвърди за място и час Иначе по темата съм карал с не малко ХЕ-та,пък и колата ми е почти същата от заглавието на темата
            Italfan

            Коментар


              #36
              За едно си прав - че съм даличе от това нещо наречено мерене на пишки.Ако имаш идея нещо да се замерите, защо толкова усилено криеш с каква кола ще бъдеш?Така един приятел с едно Типо отиде на някаква гонка и се появи някакъв 300кс варел с C20LET.Е за какво да отива колегата на такава гонка? Какъв е смисъла?Има смисъл ако ще има интрига и колите са относително еднакви.Но ако целта е да се покажеш колко си мъж, ок, лошо няма.
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #37
                Че с твоето "компетентно" мнение не се ли направи на голям мъж,като обясни на кратко и бързо на не просветените колко спрели били италянките?!?Бумара и мой мъжага го раздава,като опушва наред всичко Типични представители на водачите на ...внимание!! БМВИ ако карах 400 коня грале,дали щях се занимавам въобще с некви баварски локомотиви ,а? Едва ли някой уважаващ себе си човек щеше да го направи
                Italfan

                Коментар


                  #38
                  abart_ написа:
                  Че с твоето "компетентно" мнение не се ли направи на голям мъж,като обясни на кратко и бързо на не просветените колко спрели били италянките?!?Бумара и мой мъжага го раздава,като опушва наред всичко Типични представители на водачите на ...внимание!! БМВИ ако карах 400 коня грале,дали щях се занимавам въобще с некви баварски локомотиви ,а? Едва ли някой уважаващ себе си човек щеше да го направи
                  Я прочети пак поста ми.Имаш ли нещо против него?Коя италианска кола, която не беше турбинирана успя да изсотане на по-малко от 50 метра след Астрата?А след това колко италиански турбинирани автомобили успяха да му вземат няколко старта?Не съм компетентен - просто казвам каквото беше. Ти ако беше компетентен, да беше на старта и да доказваш колко вървели нетурбинираните фиатки.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #39
                    Опушването беше образно казано за кошера,ама кой да мислине те видях на омв-то снощи
                    Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                    Коментар


                      #40
                      didich написа:
                      Iv4o написа:
                      Само да вметна, че 184 коньовото хД го държа до 140 с убито атмосферно купе 139 коня, на 20 години. И кво от това?
                      Това и аз не го вярвам, но за да се получи или на бмв-то са му избегали половината коне или купето трябва да е направено 800кг , само да не кажеш, че на гонката бмв-то е било комби с пълен багажник и автоматик
                      Аз пък не виждам нищо чудно 2 коли да вървят на равно, при положение, че съотношението им килограм/конска сила е почти еднакво. Колата е комби, с ръчни скорости и хД, да. На байр ме сяжда по-бързо, защото вътящият му момент е 3 пъти по-висок, но на равно нещата не изглеждат толкова лесни Вие си мислете, че 184 коня бмв е самолет. Като се возите наистина това е усещането, защото има тяга заради въртящия момент, но като се загледате в километража ще ви стане смешно колко бавно се движи. Единственото предимство на бмв-то е това, че не усеща въобще товар от 4 човека + пълен багажник и климатроник. Който си мисли, че това е драг бегачка, явно е в будна кома. Тук видях няколко такива хора, нищо лично И купето не е направено 800 кила. Ако беше толко, на 140 коня, сигурно и е90 330 хД щеше да яде шамари :D :D представих си ситуацията и ми стана комично, доста при това. Други интересни работи има купето, но не нисля, че има смисъл да ги казвам пред хора, за които спортни валове, различна генерация, бензинов регулатор, друга бензинова помпа и дюзи са просто мунинг :DАаа, даже бмв-то е с 10-на хиляди по-малко навъртяни км. от фиата и е със сервизна история. Доста е запазено, не е димящ опушвач, като на някои тукашни "колеги" вижте си дюзките, че не е като при бензина и ако пишкат, което се обяснява с пушеците, които изкарвате, се случват интересни работи, с весели последствия в двигателя. Така беше с последните 2 330-ки, на които бях хвърлил око. Ама това е сигурно, защото са перфектни и преди това ги е карала 90 годишна баба :D :D
                      Fiat Coupe 2.0 16V

                      Коментар


                        #41
                        emzo написа:
                        Искам го това купе 140 коньовото, ще намеря 3ка 3.0 184....
                        Ходи с твоя дзвЕр. Той нали прескачал 204 коня е46, на задно Няма да е забавно с мен
                        Fiat Coupe 2.0 16V

                        Коментар


                          #42
                          забавно няма да ти е,да,то ще е гавра с труп,дори и по надолнище ,ако желаеш
                          Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                          Коментар


                            #43
                            BUMAR написа:
                            забавно няма да ти е,да,то ще е гавра с труп,дори и по надолнище ,ако желаеш
                            Като си оправиш пушеците, че ще ми изцапаш много кошера
                            Fiat Coupe 2.0 16V

                            Коментар


                              #44
                              Купе 2.0 16 атмосферно пък ако мислиш, че е бързо....Виж ако е Седичи е друга работа...По принцип не съм фен на BMW, но в случая BMW-то е бегачката
                              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                              Коментар


                                #45
                                пушеци почти няма,пък и не си ми интересен
                                Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                                Коментар

                                Working...
                                X