Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Без Задно Гърне на Фиат пунто 1995 година ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Без Задно Гърне на Фиат пунто 1995 година ?

    Здравейте Колеги,днес ни се наложи да свалям гърнето,тъй като се откъсна по софийските улици,имам един два въпроса. Първия въпрос е дали след като няма задно гърне може да се запаля накъде из пътищата,другата част от въпроса е понеже ми се налага да мина около 200/250 километра дали липсата на гърне ще усложни много нещата,в смисъл,че горещите изпарения а отдолу има кабели,и още хиляди глупости ?Втория въпрос е къде да попадна на читави майстори така,че да не ми казват момче трябва да правим всичко,което по думи на последния майстор щяло да ми излезе около 250 лева с отстъпка и някакви подобни ? Благодаря предварително !

    #2
    кола

    Задното гърне е 60-70 лв виж ЕМ комплект Павлово те имат и Порски Иначе може да увисне тръбата със средното и ще ръмжи повечеА около 120 са двете гърнета и слагане около 150 лв
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Имам идея от цената но в идеята да ли колата може да се движи така или да се ограничи движението и ?

      Коментар


        #4
        Карал съм без последното гърне, също ми се откъсна тръбата. Ми не се седеше от шум вътре, не знам как точно я мислиш да минеш 200 км така, но първия полицай ще те спре. Отделно вътре става доста топло. Дали може да запали нещо отдолу- едва ли, все пак е последно гърне и вече темп е доста паднала, но си е дискомфортно. За гърнета само Ем комплект ползвам.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Ще е доста по-шумна.

          Коментар


            #6
            Ще е доста по-шумна от което ще те заболи главата. Другото което е газовете няма да излизат след бронята, а ще напичат отдолу под колата. Много е вероятно да си отвориш някакви проблеми така. Аз за ремонт по гърнетата започнах да ползвам услугите на един младеж арабин в Овча Купел. На Ем Комплект съм им сърбал попарата и повече там работа с ауспуси нямам.
            Fiat Coupe 1.8

            Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

            Коментар


              #7
              Re: кола

              kluchar написа:
              Задното гърне е 60-70 лв виж ЕМ комплект Павлово те имат и Порски Иначе може да увисне тръбата със средното и ще ръмжи повечеА около 120 са двете гърнета и слагане около 150 лв
              Защо непрекъснато умишлено правиш правописни грешки?
              Fiat 1.4 12V
              Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
              Да си втори значи да си първи сред загубилите.
              Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

              Коментар

              Working...
              X