Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Блъсна кола и избяга

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Блъсна кола и избяга

    Здравейте фенове на ФиатРегистрирах се тук по неприятен повод.На 20.06 сутринта (между 9:10 и 9:20) в Пловдив на Кукленско шосе собственик на Фиат направи катастрофа и избяга. На снимката можете да видите героя, измъкващ се с бясна скорост (то и преди да направи белята си караше бясно и слаломираше между колите). За съжаление не се вижда номера му - но такива автомобили едва ли има много в България - Fiat coupeАко някой може да помогне в идентифицирането на "героя" да пише - следващия път този юнак може и да убие някой.

    #2
    Не зная защо снимката не се качва. Червен Fiat coupe - софийска регистрация. Дайте ми имейли за да Ви я пратя или помогнете да я кача.

    Коментар


      #3
      Разрешени файлови формати и размери:Снимки -> Максимален размер на качване: 400 KBgif jpeg jpg png tga tif
      Прикачени файлове
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #4
        Благодаря, но това го пробвах сигурно десетина пъти. Браузъра се замисля и след време излиза следното:Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /var/www/fiat-bg-forum/db/mysql4.php on line 118Поради не зная каква причина не се получава. Браузъра е Опера, а снимката е 124кб

        Коментар


          #5
          Случайно снимката да ти е с име "цифра.jpg" ? На пример: 2.jpg или 6.jpg?
          00' Bravo 105 JTD

          Коментар


            #6
            Ами случайно ... ДА За да избяга така смело явно не му е за пръв път. Ето го:
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              За съжаление, нищо не се вижда от тази снимка. А червени купета има бая. Това ли е оригиналния размер?
              00' Bravo 105 JTD

              Коментар


                #8
                Ами не е оригиналния размер заради изискванията на форума, но за съжаление и от оригиналния не се вижда кой знае колко повече. Снимката е кофти. Наскоро познат получи фишче за превишена скорост на същото място - т.е. точно там има камера и тя даже работи. Полицията е уведомена незабавно, разбира се, но няма да е зле да се помогне ако може.... а и за пишман шофьора ще е по-добре да не се налага да влиза в графата "укриващ се след престъпление".

                Коментар


                  #9
                  Май сбърках със софийската регистрация. Първата буква е С, но после е по-скоро М. Доколкото се ориентирам завършва на 4ВА (не съм 100% сигурен). Ще дам снимката някъде, където се занимават професионално с обработка, че моите способности са доста скромни.

                  Коментар


                    #10
                    Останалите в движение Купе-та...повечето са в БГ. Така съм чувал да се говори сред джамбазите.Не знам колко е вярно, но имало чужденци, дето идват да ги търсят тук, понеже при тях вече ги няма.

                    Коментар


                      #11
                      Salvador написа:
                      Останалите в движение Купе-та...повечето са в БГ. Така съм чувал да се говори сред джамбазите.Не знам колко е вярно, но имало чужденци, дето идват да ги търсят тук, понеже при тях вече ги няма.
                      Не е вярно, ама никак Слагам единствената "снимка" на колегата от която може да се разбере нещо.Предполагам "снимките" са от видео клип !Това което аз виждам от номера е СМ71....
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #12
                        Я съм малко кьорав, но ми прилича на CM 7174 BA или CM 7176 BA.

                        Коментар


                          #13
                          Няма ли начин да се намери колега катаджия който да провери тези номера (знам че е нерегламентирано, но е за спешен случай и живеем в България). На този "колега" с фията му пожелавам един хууууубав и як бой за да се научи, че всички сме хора и заради такива келеши умират невинни.
                          Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                          Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                          Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                          Коментар


                            #14
                            Ако са викнали КАТ, като им кажат каква е колата трябва лесно да я намерат. Едва ли има повече от 10-15 червени купета в CM CT CA.

                            Коментар


                              #15
                              СМ71*4ВА Колега не разбирам много от обработване на снимки и тн, но набързо се опитах да определя последните цифри и мисля са или 14 или 74 както каза колегата (за 4 съм сигурен, защото сменях много модели и единствените линии който има 4 отговарят на тези). Дано го хванеш и се разбере кой е (му другото съм виждал някъде на снимка смолянско Фиат Купе на снимка някъде в нета, но дали е това незнам) Извинявам се но повече не мога да помогна, но довечера ще пойграя отново с фотошопа ако изкарам някой друг пиксел от картинката.
                              Прикачени файлове
                              Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                              Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                              Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                              Коментар

                              Working...
                              X