Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за фарове на Fiat Punto MK2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за фарове на Fiat Punto MK2

    Здравейте колеги,нов съм във форума, надявам се да ме извините за допуснатите от мен грешки. Нека да започна от начало. Колата ми е Fiat Punto Mk2 / 1.2 /63 к.с / 2000г.Имам желанието да сменя оригиналните фарове на фиата с ангелски очи за целта се поразрових из сайтовете и попаднах на една обява за точно фаровете които търсех. Имам нужда от вашия съвет, струва ли си да се занимавам? Това е обявата : http://olx.bg/farove-za-fiat-punto-m...ochi-i45238725 Благодаря ви предварително!
    Прикачени файлове
    Fiat Punto Mk2

    #2
    Здрасти колега, до колкото успях да разбера от обявата това са оригинални фарове като твойте с тая разлика, че човека ги е отворил и допълнително е инсталирал рингове /ангелски очи/, не става ясно обаче колко пари им иска ?.По ефтиния вариант според мен ако човека иска много пари е да си свалиш твойте фарове и да си монтираш ангелски очи или да ги пратиш на човек, който с това се занимава, в този случай ще платиш само за рингове и работа, докато в горния ще трябва да платиш и цената на самите фарове + всички ксенони и кружки, които са монтирани.По-принцип тунинг фаровете за МК2, които се предлагат изглеждат малко по различно, ето снимка https://www.google.bg/images?hl=bg&g...&ved=0CBAQBSgA , но пък и цената за комплект е около 400лв.п.п. 1,2 8В мотора е 60к.с., не 63к.с.
    punto HGT

    Коментар


      #3
      Angel Eyes

      Здравей колега, за тази обява звънях преди 2 седмици и цената беше доста висока(за мен), но явно това са чисто нови фарове и както виждаш сам са с пълна окомплектовка на крушки, плюс ксенон. Както казва колегата didich има доста по-евтин вариант, особено ако твоите фарове са в прилично състояние(не са много матирани примерно). В Ebay има готови комплекти от CCFL рингове и инвертери за тях, само не помня точния диаметър на лупите на Точката. Имаше тема в която колега ги беше написал, но не успявам да я намеря( нещо от сорта на 60мм) С безплатната доставка от Китай всичко ти идва около $20. На мен също много ми харесват Angel Eyes, но нямам време да се занимавам, а и се страхувам да не омажа фара с това разлепване-залепване Успех с начинанието!
      ===/////===
      Fiat Bravo 198 T-Jet 120 - Bellissima
      Фиат Пунто 188 Литър и двеста, 60 градуса - Точката

      Коментар


        #4
        didich написа:
        Здрасти колега, до колкото успях да разбера от обявата това са оригинални фарове като твойте с тая разлика, че човека ги е отворил и допълнително е инсталирал рингове /ангелски очи/, не става ясно обаче колко пари им иска ?.По ефтиния вариант според мен ако човека иска много пари е да си свалиш твойте фарове и да си монтираш ангелски очи или да ги пратиш на човек, който с това се занимава, в този случай ще платиш само за рингове и работа, докато в горния ще трябва да платиш и цената на самите фарове + всички ксенони и кружки, които са монтирани.По-принцип тунинг фаровете за МК2, които се предлагат изглеждат малко по различно, ето снимка https://www.google.bg/images?hl=bg&g...&ved=0CBAQBSgA , но пък и цената за комплект е около 400лв.п.п. 1,2 8В мотора е 60к.с., не 63к.с.
        Човека ми писа малко по-рано днес и ми сервира цена от 660лв при което се отказах и се замислих да се заема аз да си ги направя. Благодаря за съвета !
        Fiat Punto Mk2

        Коментар


          #5
          Re: Angel Eyes

          Hypnotical написа:
          Здравей колега, за тази обява звънях преди 2 седмици и цената беше доста висока(за мен), но явно това са чисто нови фарове и както виждаш сам са с пълна окомплектовка на крушки, плюс ксенон. Както казва колегата didich има доста по-евтин вариант, особено ако твоите фарове са в прилично състояние(не са много матирани примерно). В Ebay има готови комплекти от CCFL рингове и инвертери за тях, само не помня точния диаметър на лупите на Точката. Имаше тема в която колега ги беше написал, но не успявам да я намеря( нещо от сорта на 60мм) С безплатната доставка от Китай всичко ти идва около $20. На мен също много ми харесват Angel Eyes, но нямам време да се занимавам, а и се страхувам да не омажа фара с това разлепване-залепване Успех с начинанието!
          Благодаря за съвета колега!
          Fiat Punto Mk2

          Коментар


            #6
            Тоя пич не познава парите, хах 660лв , за толко пари ще си купиш още едно пунто Ето ти една обява http://olx.bg/tuning-farove-za-fiat-punto-i43750191 , това са тунинг фаровете за които ти говоря, цената е по нормална, но незнам колко силно светят тези рингове и дали ще те устройват Ако се заемеш да си ги правиш сам направи снимки и пусни една темичка, предполагам ще е интересно за много хора.
            punto HGT

            Коментар


              #7
              didich написа:
              Ако се заемеш да си ги правиш сам направи снимки и пусни една темичка, предполагам ще е интересно за много хора.
              Абсолютно съгласен!
              ===/////===
              Fiat Bravo 198 T-Jet 120 - Bellissima
              Фиат Пунто 188 Литър и двеста, 60 градуса - Точката

              Коментар


                #8
                Диаметри

                Колега, тъй като тук не намерих, колегите от Fiatforum.com са правили подобни неща и там има точните диаметри които ти трябват Виж тукПоздрави!
                ===/////===
                Fiat Bravo 198 T-Jet 120 - Bellissima
                Фиат Пунто 188 Литър и двеста, 60 градуса - Точката

                Коментар


                  #9
                  Колеги много ви благодаря за съветите и за линковете които ми дадохте, ще се опитам да се справя.
                  Fiat Punto Mk2

                  Коментар


                    #10
                    ros-ko написа:
                    Колеги много ви благодаря за съветите и за линковете които ми дадохте, ще се опитам да се справя.
                    колега един съвет от мен тези тунинг фарове дето ги продават не се заглеждай дори няма да си доволен от тях освен ако не караш само денем имат визия и до там много зле са

                    Коментар


                      #11
                      Даже и визията им не е визияотносно ангелските очи- мнението ми е че седят на БМВ...иначе ако фаровете ти са валео си направи тях, или ги прати на човек който се занимава с това, можеш да се заиграеш и с пластмасите(цветове каквито искаш) и да си изчистиш лопите и рефлекторитепримерни от мен

                      Коментар

                      Working...
                      X