Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

С какво си чистите предното стъкло от мухите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    мухите колкото и да са засъхнали, сега както вали постоянно просто е нужно 1-2 4аса дъжд и малко сапун и всичко светва
    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

    Коментар


      #17
      С 4 лева една бърза външна автомивка до нас.Или ако не ми се дават 4лв, то търкане с пръчката от първата бензиностанция. След 5-6-7 ръце се предават гадовете.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #18
        Стъклото е мръсно, затова трудно се чистят тия гадове. Ако наливаш обикновена вода от чешмата, така ще е. Купувам си само течност за чистачки от бензиностанция и нямам проблеми. Даже още съм със зимната...
        Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

        Коментар


          #19
          Хм...Аз два пъти в годината си обработвам стъклото с някаква течност, лесно се изпарява с ефирна, но остра миризма на коресилин/керосин не мога да дефинирам точно. Опаковката струва 10 лева, но не помня име. Ще потърся в нета.Ползвам го от три години и още не е свършило.Идеята му е да създаде филм по стъклото и когато се движиш с над 60 км/ч (поне при мен) капките бягат от стъклото и няма нужда да се ползват чистачки. Та може би заради този препарат нямам проблем и лесно се чистят мухичките дори и когато се пльокнат със 150 км/ч (даже веднага още с чистачките се махат)П.П. Потърсих го - Rain OFF се казва препаратчето
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #20
            С паста за полиране ефекта е същия, но може би по-краткотраен
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #21
              Полираш ги с паста отнема време но стават супер иначе препарат за стъкла Медикс и вестник
              Fiat Brava 1.2 16V 80 к.с 2001г.

              Коментар


                #22
                Както са казали хората: "с пръсче и плюнка всичко става" Течност за чистачки, според сезона зимна/лятна, ако има някоя по упорита гад по горния метод В Люлин след тунела отляво има една автомивка /мисля, че е денонщна/, ползват много добър безконтактен препарат, чак се учудвам колко добре мие, пръскаш, чакаш 5 минути и след това изплакваш, колата е като нова
                punto HGT

                Коментар


                  #23
                  Ако ги блъскаш с над 240км в час няма да се залепят . :D

                  Коментар


                    #24
                    Търсиш продукт на една италианска фирма (не съм сигурен) МА ФРА ползваме ги на автомивката и стъклата светват, но си трябва и търкане Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                    Коментар


                      #25
                      намай го с грес да го е.. да са лузгат

                      Коментар

                      Working...
                      X