Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сунгурларе - Дългопол ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сунгурларе - Дългопол ?

    Колеги,идеята ми е да мина през яз. Цонево на път за морето. Ще карам едни приятели, които още не са се отказали от прахоляка и бетона (и чалгата) там и искам да не съм съвсем "капо" и да го видя този язовир, че все се каня и все нямам път и нещо все далеч ми се вижда Та искам сега да се възползвм от случая и се чудя откъде да мина, какъв е пътя дотам и въобще всеки съвет на човек, който е минавал оттам е добре дошъл
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    За предпочитане е пътя през Айтос.Участъка който съм ти маркирал в червено е с дупки до коленете.http://goo.gl/maps/pajqV
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      Благодаря !Така и ще направя
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        #4
        Краси не знам кога си минавал за последно,но преди 15 дена минах от там и не ми се стори да има такива трапове.През по голямата част от пътя,дори се изтървах със превишаването,доста над допустимата скорост.А може и поради тази причина да не съм ги забелязъл.
        Lancia Kappa 2.0 20v 145hp- 1995 Landi Renzo lambda kontrol v-05
        Fiat Bravo 2 1.9 jtd 150hp

        Коментар


          #5
          Последно преди 2 години,но не съм чувал да са го ремонтирали пътя.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар

          Working...
          X