Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мека връзка за ауспух

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мека връзка за ауспух

    Меката ми връзка на ауспуха е за смяна.Гърми си е*ало майката :D Много дупки много нещо и е дал фира.Някой знае ли за Фиат Стило 1.6 бензин 2002 какъв размер трябва да търся точно?И къде може да се купи в Пловдив ? може и онлайн магазин

    #2
    като отидеш при майсторите ще ти кажат точно колко струва...не е нужно да си купуваш предварително...надали е повече от 15-20лв до към 30-40 някоя по качествена....
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      Наскоро арабин ми пойска 60 лв за мека връзка ? около 40 см грубо на око казвам....
      Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
      Ex.Bravo 1997 1.8 GT

      Коментар


        #4
        Сменях мека връзка преди 2 седмици за 25 см връзка на Ф50 платих 25 лева ( не е от най-качествените) но човекът ми каза че върви около левче на сантиметър, за работа не съм плащал, но си приготви поне 20 лева (по спомен 10лв на заварка и това във Видин)
        Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
        Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
        Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

        Коментар


          #5
          супер остава само да ти го заварят нацяло ,че арабите заварят до където може от горе не се мъчат много много :D
          Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
          Ex.Bravo 1997 1.8 GT

          Коментар


            #6
            Ibiza написа:
            супер остава само да ти го заварят нацяло ,че арабите заварят до където може от горе не се мъчат много много :D
            На балдъзата на корсата сменяхме скоро че един тротоар и отнесе лещата и цената беше 40лв. връзка +труд.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Взеха ми 25лв за връзката ф50х25см +25лв труд =50 лв общо

              Коментар


                #8
                Аз смених също въпросната мека връзка. Не зная размера- Всичко заедно с труда- 45 лева.
                Play Golf ,but not drive golf!!!
                Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
                C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

                Коментар


                  #9
                  S_BANKOV написа:
                  Ibiza написа:
                  супер остава само да ти го заварят нацяло ,че арабите заварят до където може от горе не се мъчат много много :D
                  На балдъзата на корсата сменяхме скоро че един тротоар и отнесе лещата и цената беше 40лв. връзка +труд.
                  Абе като им знам труда на арабите 5ст не струват извинявам се..........
                  Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                  Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                  Коментар

                  Working...
                  X