Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Взаимозаменяемост на контролни табла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Взаимозаменяемост на контролни табла

    Заменяеми ли са тези две табла, катo oт кръгли циферблати се премине на полукръглите?
    FIAT BRAVO GT JTD 105 '00
    То е като да си зарежеш свястната жена и да тръгнеш по курви - правят много готини работи, дават голям кеф, ама знаят и много курвенски номера, те тва е!
    Fiat Auto S.p.A

    #2
    Абсолютно никакъв проблем.
    Fiat Brava98 1.6 16 v LPG ГИ
    Fiat Stilo 1.6 LPG tartarini 2004

    Коментар


      #3
      Разгледай внимателно броят и вида на буксите отзад. Ако са еднакви няма проблем.И да знаеш, че новото табло ще ти показва неговите си километри.
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #4
        От личен опит знам, че доста трябва да почетеш за да препаснеш куплунзите, аз се отказах след опита да сложа на моята, не тръгна като хората, а имам понятие от жички, но не пречи да пробваш, може да успееш.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #5
          Значи куплунзите на двета табла са различни или еднакви? Говорим за табло от Marea JTD на Bravo JTD, даже и годините им са еднакви.
          FIAT BRAVO GT JTD 105 '00
          То е като да си зарежеш свястната жена и да тръгнеш по курви - правят много готини работи, дават голям кеф, ама знаят и много курвенски номера, те тва е!
          Fiat Auto S.p.A

          Коментар


            #6
            Преди пробвах да сложа от Мареа на Брава и бяха различни.Не вярвам и при теб да стане, но не пречи да свалиш твоето и да сравниш буксите.
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #7
              Буксите са различни
              Прикачени файлове
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                #8
                Ясно.. интервенцията е невъзможна.
                FIAT BRAVO GT JTD 105 '00
                То е като да си зарежеш свястната жена и да тръгнеш по курви - правят много готини работи, дават голям кеф, ама знаят и много курвенски номера, те тва е!
                Fiat Auto S.p.A

                Коментар


                  #9
                  milanist22 написа:
                  Ясно.. интервенцията е невъзможна.
                  Ако годините и нивото на оборудване са еднйкви става без проблем
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    Правил съм обратната интервенция от дъги към кръгове,мисля ,че само едната букса трябваше да я сменя ,всичко си мина безпроблемно.
                    Fiat Brava98 1.6 16 v LPG ГИ
                    Fiat Stilo 1.6 LPG tartarini 2004

                    Коментар

                    Working...
                    X