Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се свалят на стъклата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се свалят на стъклата

    ЗдравейтеНякой може ли да каже как ке свалят предното, задните странични и но капака на багажника на Браво
    Fiat Bravo SX 1.4 12V

    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

    #2
    Свалят се с корда като се прерязва лепилото с което са залепени, но риска от спукване е голям, защото са здраво залепени, а ако са заводските е още по - трудно. Ако не си го правил до сега е по-добре специалист да извърши това упражнение, защото си имат нужните инструменти и няма риск от спукване.
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #3
      задните странични даже имат и по 1 пластмасов нит които не се вижда аз моите ги свалих с жило от спирачка на колело пробиват лепилото прокарваш жилото и едни дърпа от вън друг от вътре като трион и става

      Коментар


        #4
        Аз съм ползвал стоманен повод за риболов.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          mehanoveca написа:
          задните странични даже имат и по 1 пластмасов нит които не се вижда аз моите ги свалих с жило от спирачка на колело пробиват лепилото прокарваш жилото и едни дърпа от вън друг от вътре като трион и става
          Така става ама се напуква.При теб напука ли се?

          Коментар


            #6
            Сменях наскоро на Стило и гледах отначало как става.Много трудно прокараха жилото през лепилото и за това се наложи да нагорещят леко с горещ въздух.Започва се от някой от горните ъгли. Двама дърпат - един навън и един навътре.Жилото никъде не опира в стъклото, а върви през лепилото.След като се махне стъклото тогава се почиства останалото по него лепило.Става въпрос за предно панорамно стъкло.
            STILO 115 MULTIWAGON 2003

            Коментар

            Working...
            X