Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Горещо копче на парното - Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Горещо копче на парното - Брава

    Скоро забелязах, че в червеното ограждение от снимката е много горещо. Помислих, че е от това, че съм пуснал да духа, но и когато не работи пак е ГОРЕЩО, не топло. Пак повтарям, горещо е само в очертания периметър, останалото изобщо дори не е топло. Нормално ли е и ако не, тогава от какво се получава и как да го поправя ?
    Прикачени файлове
    Fiat Brava 1.9 JTD, 105hp

    #2
    ЛАбава връзка.Загрвява само когато си врътнал копчето на някоя от степените или когато е на 0?Ако загрява когато е на 0, може лампичката, която е за осветление да прави лош контакт. Ако загрява само когато е включена някоя от степените, значи е нещо в ключа.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Възможно ли е крушчиците отзад, дето ти осветяват врътките да нагряват толкова? Сигурно като не си на фарове не нагрява.
      Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

      Коментар


        #4
        Аз така по спомен от свалянето на този панел знам че крушките са две мисля че бяха от двете страни на тази врътка за степените и те осветяват и трите врътки не съм обърнал внимание но ще погледна как е при мен и ще пиша .Има ли значение включени-изключени фарове ?
        Прикачени файлове
        Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

        Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
        Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

        Коментар


          #5
          stivan_alone написа:
          Аз така по спомен от свалянето на този панел знам че крушките са две мисля че бяха от двете страни на тази врътка за степените и те осветяват и трите врътки не съм обърнал внимание но ще погледна как е при мен и ще пиша .Има ли значение включени-изключени фарове ?
          Точно там са крушките, където е заградил колегата. Ами като е на фарове, не би трябвало да светят тези крушки
          Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

          Коментар


            #6
            Не съм обърнал внимание дали когато не са включени фаровете нагрява, но и на 0 да е или 1,2,3 или 4 копчето пак си загрява.
            Fiat Brava 1.9 JTD, 105hp

            Коментар


              #7
              madunko написа:
              Не съм обърнал внимание дали когато не са включени фаровете нагрява, но и на 0 да е или 1,2,3 или 4 копчето пак си загрява.
              От крушките е ,при мен направо беше разтопило слюдата (бялото прозрачно) след като подмених с диодна лента осветлението,спря да се нагрява
              Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
              И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
              .

              Коментар


                #8
                cs_aleksandar написа:
                madunko написа:
                Не съм обърнал внимание дали когато не са включени фаровете нагрява, но и на 0 да е или 1,2,3 или 4 копчето пак си загрява.
                От крушките е ,при мен направо беше разтопило слюдата (бялото прозрачно) след като подмених с диодна лента осветлението,спря да се нагрява
                Колега, дай малко по-подробно как точно се сменят и не може ли просто да сменя крушките с други или пак ще е същата работа ?
                Fiat Brava 1.9 JTD, 105hp

                Коментар


                  #9
                  Както е казал колегата Александър по горе с диодна лента е най добре няма вече да грее тези крушки са прекалено малки на пазара не съм виждал лед такива иначе вътре в купето на плафона отпред и този над задните седалки както и в багажника и жабката съм с лед диоди перфектно светят и са по икономични и най важното не греят мисля да сложа лед и на подсветката на цялото арматурно табло.
                  Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                  Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                  Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                  Коментар


                    #10
                    А този панел само на щипки ли се държи, че го оглеждах, ама не видях болтчета.
                    Fiat Brava 1.9 JTD, 105hp

                    Коментар


                      #11
                      madunko написа:
                      А този панел само на щипки ли се държи, че го оглеждах, ама не видях болтчета.
                      Двете малки квадратчета в края на панела са капачета, свали панела и погледни релето на него.
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        #12
                        S_BANKOV написа:
                        madunko написа:
                        А този панел само на щипки ли се държи, че го оглеждах, ама не видях болтчета.
                        Двете малки квадратчета в края на панела са капачета, свали панела и погледни релето на него.
                        Колега, моля те обясни като на бавноразвиващ се, че много ме е страх да не счупя нещо.
                        Fiat Brava 1.9 JTD, 105hp

                        Коментар


                          #13
                          Мадунко за да свалиш предния панел и да стигнеш до крушките трябва да го разпарчосаш като на снимката по горе дето съм ти пратил .Демек сваляш първо радиот и ще видиш болчетата дърпаш с клещи средната малка врътка и ще видиш болчето големите не се свалят другите винтчета са долу от ляво и дясно ще ги видиш и това е .А що се отнася до чупенето винаги може да се строши нещо тая 15 и повече годишна пластмаса ще пипаш по внимателно
                          Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                          Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                          Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                          Коментар

                          Working...
                          X