Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Среща в Младост/Дружба - София, имате ли желание?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Среща в Младост/Дружба - София, имате ли желание?

    Колеги, пускам една нова тема с идеята ако имате желание да си организираме една форумна среща някъде в района на Младост/Дружба.Идята е срещата да се провежда примерно в събота или в неделя, за по бира и лаф и при необходимост за взаимопомощ за колите. Знам че имаме традицонна неделна среща, но да ви кажа малко е далече за колеги от Младост, Дружба и района. А и това време точно по обяд е малко кофти за възрастни хора като мен, дето са свикнали по това време да си организират един семеен обяд. Та така ако имате желание за такава среща и искате да я направим традиционна моля да споделите.Моля екипа да не мести темата в тази за срещите в София, умишлено не я пускам там, а като отделна тема, за да сондираме мнение, след като видим ще я бъде ли идеята ще се премести където и мястото. пп Ако екипа реши че темата е неуместна знае какво да прави
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    #2
    Събота следобяд от 15:00 часа се правят срещи на Булгарплода може да го съчетаем, хем ще има време за ремонт ако се налага по колите, хем човек може да покара ако реши да премери сили с някой фиат, паркинга е достатъчно голям и винаги може да се спре така, че да не пречи на останалите. На мен от Люлин ми е далечко, но тъй или иначе когато мога ходя така че няма проблем
    punto HGT

    Коментар


      #3
      Явно имаме различни мерки за разстояния Малко ви е далечко от Младост до Хиподрума, а?Аз кво да кажа, като идвам от 200 км?Ама то верно, да видиш софиянец с винетка си е наистина късмет.

      Коментар


        #4
        Аз съм за
        Fiat Bravo 99' 1.6 GT
        Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
        Fiat Bravo 99' 1.6 SX

        Коментар


          #5
          То преди имаше такива срещи...Организирахме си ги веднъж в месеца, да хапнем и да си поговоримhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=71883Ако има, аз съм за и ще я посетя. Само да се органзираме

          --------------------

          Коментар


            #6
            Аз съм навит, въпреки, че живея на другия край на града.Само може ли да се поздравим с едно здрасти като се видим с непознати ?
            04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

            Коментар


              #7
              vgeorgiev написа:
              Само може ли да се поздравим с едно здрасти като се видим с непознати ?
              Това не го разбрах, ако съм пропуснал да поздравя някога, съжалявам. Очаквам идей за време и място, такъв случай. Примерно събота към 16часа ?
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                И за мен събота е по-удобно. Неделите са за мързел и угаждане на желания. Разстоянието не ми е проблем ако се откача от задълженията. Яд ме е , че срещите в четвъртък ги няма никакви, понеже ходя по чехли до "Дон Вито" ама ... колкото повече... нали знаете
                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                Коментар


                  #9
                  Хайде да се преброим за утре. Срещата от 16h ли остава.
                  04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                  Коментар


                    #10
                    Аз утре няма да дойда защото си имам рожденик П.П. Ако искате вие елате да му донесете подаръци в парка "Петър и Павел" (Боримечката) от 17 часа
                    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                    Коментар


                      #11
                      Аз може да дойда. Само не разбрах къде в Младост и ще имали места да се паркира, че там малко тяснотиика. Може и ли Студентски?
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        #12
                        Среща май не е имало. Аз така и не разбрах,къде ще е. Преди срещата беше на езерото в Дружба.

                        Коментар


                          #13
                          Ок, явно има желаещи да се видим в младост. Давайте идей къде?
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            #14
                            Срещу ТУ има паркинг голям с непретенциозно кафенце отстрани
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              #15
                              Направихте ли вече среща или ??Аз се засилвам към Булгарплода, ако някой има мерак да полафим и да почоплим семки да заповяда
                              punto HGT

                              Коментар

                              Working...
                              X