Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Stilo 1.8 16v Спортен филтър, от къде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Stilo 1.8 16v Спортен филтър, от къде?

    Момчета, навил съм се да взимам конусовиден фитър за стилото, поради ред причини. Главно заради звука и защото не ми се занимава постоянно да сменям моя, който в момента е на доста километри и му е време. По принцип съм с ГИ, но не мисля, че е проблем според това, което четох. Та въпроса ми е, от къде да си взема такова животно? Предполагам K&N, но не намирам от къде бих си взел. Имаше накакъв български сайт, но там е цял кит за 300 лева, което не е много яко ;дМерси предварително.

    #2
    Звънни в ХЕЕД, те са дистрибутори на "JR" филтри, мисля че са горе долу една категория с K&N, смисъл че са качествени филтри, иначе целите китове са много пара, на мен за пунтото в една фирма ми обявиха 1000лв за един кит на K&N
    punto HGT

    Коментар


      #3
      didich написа:
      Звънни в ХЕЕД, те са дистрибутори на "JR" филтри, мисля че са горе долу една категория с K&N, смисъл че са качествени филтри, иначе целите китове са много пара, на мен за пунтото в една фирма ми обявиха 1000лв за един кит на K&N
      Мерси колега, писах им, като изляза от работа може и да звънна ако няма отговор.А пък аз си мислех, че тия 300-400 лева дето ми ги пишат там са извънземни ;д

      Коментар


        #4
        Тия непознават парите, ама това е положението, ето за това ми искаха 1000 лв http://www.maxrpm.de/K-N-Typhoon-Kit...icate69-3300TP , един пич, който вкарва K&N директно от САЩ ми каза цена около 500лв, но пак е много пари, предполагам че конусите на JR няма да са повече от 150лв, другия вариант си търси нещо през ибей или виж в продавалник ако изкочи някой втора ръка
        punto HGT

        Коментар


          #5
          didich написа:
          Тия непознават парите, ама това е положението, ето за това ми искаха 1000 лв http://www.maxrpm.de/K-N-Typhoon-Kit...icate69-3300TP , един пич, който вкарва K&N директно от САЩ ми каза цена около 500лв, но пак е много пари, предполагам че конусите на JR няма да са повече от 150лв, другия вариант си търси нещо през ибей или виж в продавалник ако изкочи някой втора ръка
          Гледал съм ги в ebay ама там са или китайските(за който четох, че имало случай в които се разпадат) или са някакви универсални, за които искат бая доставка. Тия универсалните не ми вдъхват много доверие, като ги гледам са някакви малки. Все пак, после ще ги разгледам пак.А в продавалник гледам ги има за по 60-100 лева, там май има надежда

          Коментар


            #6
            Ето ти един универсален http://olx.bg/filtr-k-n-million-mile-warranty-i50329953 , но не се наемам да кажа дали е оригинален или менте, а цената ако е оригинален си е направо подарък
            punto HGT

            Коментар


              #7
              didich написа:
              Ето ти един универсален http://olx.bg/filtr-k-n-million-mile-warranty-i50329953 , но не се наемам да кажа дали е оригинален или менте, а цената ако е оригинален си е направо подарък
              Определено, после само ще видя на мойта тръба колко и е отвора, да знам дали ще го вкарам по някакъв начин. А и ще звънна на човека да видим какво ще каже и защо така подарява филтри

              Коментар


                #8
                Ами ония филтри са китайски :Д Проблем обаче, е че май няма къде да сложа тоя филтър, под капака е доста тясно. Единственото място, което виждам като възможно е до двигателя, което не е добра идея или на мястото на кутията за стария филтър, обаче там ми се струва, че ще дърпа боклуци и може би вода. Ако някой е правил нешо такова или има идея може да сподели, иначе отивам на панелен филтър.

                Коментар


                  #9
                  fatalerrorbg написа:
                  ... иначе отивам на панелен филтър.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    Аз преди време си купих спортен филтър, но за оригиналната кутия на въздушния филтър, при стилото незнам как е, при пунтото като се махне оригиналната кутия се разкрива доста място, но проблема е, че при дъжд има вероятност да попадне вода през предната броня, общо взето трябва да си караш колата в сухо време с тия конуси
                    punto HGT

                    Коментар


                      #11
                      Какво стана купи ли филтър ??, тука попаднах на някакви на ФК http://www.kz-tuning.com/index.php?С...yeV83Ijt9&pg=1 , като гледам са на приемливи цени, фирмата е немска, предполагам ще са по добри от турските и китайските такива, но нямам впечатления.
                      punto HGT

                      Коментар

                      Working...
                      X