Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз АВТО ЛАКИР ЦЕНТЪР

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз АВТО ЛАКИР ЦЕНТЪР

    Наскоро посетих сервиз АВТО ЛАКИР ЦЕНТЪР за смяна на ангренажен ремък, ролка и за други текущи ремонти.Намира се в индустриална зона Орион- ул. 3020 между Люлин и Надежда. Обясниха ми че понеже ще се сменя ремъка трябва да се смени и водната помпа въпреки, че е здрава- съгласих се. Дотук добре само, че какво бе учудването ми когато повдигнак капака които покрива ангренажа и установих че ремъка не е сменен, а вероятно и другите неща/по него не се виждаха никакви надписи и изглеждаше стар и употребяван/. само са позабърсали водната помпа да изглежда нова и да се вижда, че е работено там. Естествено си платих за всичко колкото ми поискаха. Когато ми връщаха колата ме подхванаха още от вратата колко добре са си свършили работата и виждаш ли колко евтино ми взимат което разбира се не е така.Всички приказки явно бяха отработени и целящи да ме баламосат и успяха- забравих да си поискам старите чарколаци- сам съм си виновен за това, а измамата установих няколко дни по-късно. В АВТО ЛАКИР ЦЕНТЪР постъпиха кокошкарски с мен и със сигурност и с други е така. Съветвам колегите които ще се престрашат да отидат там да бъдат много внимателни.
    Fiat Punto 1.1

    #2
    Колега, хубаво е, че си описал за съжаление неприятната случка с въпросният "сервиз", но друго ми е интересно - в този район, на не повече от 500- 600 м. се намира известнен форумен сервиз - защо си ходил за обслужване при разни случайни индивиди?

    Коментар


      #3
      Сервиз АВТО ЛАКИР ЦЕНТЪР

      Не знаех, че наблизо има "наш" сервиз, а отидох там защото работя буквално на 10 метра от този и оставих колата на път за работа. Би ли дал повече инфо за нашия сервиз и как да го намеря. Благодаря предварително
      Fiat Punto 1.1

      Коментар


        #4
        Re: Сервиз АВТО ЛАКИР ЦЕНТЪР

        bobo69 написа:
        Не знаех, че наблизо има "наш" сервиз, а отидох там защото работя буквално на 10 метра от този и оставих колата на път за работа. Би ли дал повече инфо за нашия сервиз и как да го намеря. Благодаря предварително
        Ето тук има информация за Лисан сервиз:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=67317

        Коментар


          #5
          Сервиз АВТО ЛАКИР ЦЕНТЪР

          Благодаря непременно ще го посетя, още повече, че не намерих никакви отрицателни отзиви за него
          Fiat Punto 1.1

          Коментар


            #6
            Има както отрицателни, така и положителни отзиви за него. Аз лично не се сещам да иам сервиз, било то форумен или не, за който да има само позитивни мнения.Всеки сам си преценя. Просто се сетих че той е в района, в който си закарал твоята кола.

            Коментар


              #7
              А защо не направиш рекламация?
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #8
                Сервиз АВТО ЛАКИР ЦЕНТЪР

                На кого да направя рекламация- на същите смешници които ме излъгаха ли, че да ме излъжат пак.
                Fiat Punto 1.1

                Коментар


                  #9
                  Ако имаш доказателства и можеш да покажеш нещо, а не само да го преразкажеш може да пуснеш жалба до комисията за защита на потребителите, съответно с копие до самия сервиз
                  punto HGT

                  Коментар


                    #10
                    Сервиз АВТО ЛАКИР ЦЕНТЪР

                    Не нямам доказателства и нищо "черно на бяло" и до сега от нито един сервиз не са ми давали документ за свършената работа. А колкото до комисията за защита на потребителите - тях съм ги сезирал по друг повод и нищо не направиха, знам как работят
                    Fiat Punto 1.1

                    Коментар


                      #11
                      Здравейте всички
                      Ползвах услугите на този сервиз но хвърлих 1250 лева на вятъра ,колата беше за цялостно пребоядисване и за два месеца само и удариха един лек вятър и това е ,но аз се усетих че съм попаднал на лоши хора и си я изтеглих колата и реших да си я направя сам
                      Не ги обвинявам за нищо ,те не са виновни
                      Системата е такава

                      ---
                      *** редактирано от модератор ***
                      ---

                      ogi28b
                      Последна редакция от ogi28b; 11.06.2018, 16:45. Причина: Безсмислен текст извън темата

                      Коментар

                      Working...
                      X