Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инсталиране на допълнителни уреди

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    slav4o_vt написа:
    Датчика за температура на таблото и този в комплекта едва ли са с еднаква характеристика. Освен това има вероятност да си влияят двете схеми.
    Не са с еднаква характеристика колега . В момента допълнителния уред не работи, защото трябва да сложа адаптер за датчика на маркуча на малкия кръг на водата. Допълнителния уред се връзва директно към датчика, който е в комплекта. За уреда на таблото датчика е на съвсем друг принцип, от датчика в термостата отива директно в компютъра, а от компютъра отива в таблото.
    Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 190hp
    Fiat Stilo 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #17
      Що се отказа от конзолата на колонката?
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #18
        S_BANKOV написа:
        Що се отказа от конзолата на колонката?
        Ами колега не ми хареса как става. Виж на първата страница снимките, гредата е тънка и въпреки че изрязах бая от стойката, пак стърчеше от двете страни. Мислех да изрежа още малко и да купя кит, да я залепя и китна. Обаче не ми харесва как стърчи отстрани, та затова се спрях на този вариянт. Имах и идея да купя от по малките стойки ( http://www.ebay.co.uk/itm/Dark-Gray-...item2eca47d9c2 ) и пак да ги наредя по гредата като на снимката, обаче ми се стори, че става много голяма мъртвата точка.
        Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 190hp
        Fiat Stilo 1.6 16v 103hp

        Коментар

        Working...
        X