Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цариградско днес и най-вероятно тия дни

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цариградско днес и най-вероятно тия дни

    Здравейте колеги!Бих искал да споделя как изглеждаше Цариградско шосе преди светофара на Горублянско ханче днес. Снимките са от вече проходимото шосе около 2 часа след потопа, дето се изля. Ако някога съм вярвал, че ще се прибирам 2 часа за няма и 4 километра! Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Пък уж бързах, че бях оставил прозорците вкъщи отворени Та, имайте едно на ум, щото прогнозата за днес е била за кратък дъжд (38% вероятност), а за четвъртък и петък е за бури с 90% вероятност. Не ми се мисли какво чудо ще е, ако вземат, че познаят колегите синоптици.
    браво 1,6/90 - 09 г.

    #2
    Ама и заглавие за темата си измислил... Немам думи.Аз се измъкнах от Практикер с първите капки, някъде към 5 и нещо, но преди и половина. Дъжда беше толкова силен, че чистачките не смогваха със скорост 50 км/час и на трета скорост. Но пък после се натресох в центъра до Позитано, щото бях балуващ. Ужас... Мани, мани...А утре и други ден ще го мислим. Фиатката се държа достойно. Става за амфибия. В циганската маала така я усещах вече.
    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

    Коментар

    Working...
    X