Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати 31 до 32 от 32

Тема: Решение на проблема с прегряване на ЕКУ на СТИЛО!

Здравейте колеги имам проблем с екуто на стило 1.6 16 103 знаете ли къде ги ремонтират

Регистр. на
    17.07.2015
    Здравейте колеги, от 4 години карам стило с този мотор, компютъра ми не е местен и НИКОГА няма да бъде. От началото на лятото колата започна да работи доста неравномерно, чак да гасне та така стигнах до решението да отворя компютъра и да видя с очите си за какво се правят толко много интервенций и по форума и във фейсбук групата. Не видях нищо неочаквано...счупени спойки на буксите, без вдигнати или прекъснати писти. Времеотнемащо е е да изсмучеш 128 спойки да ги препоиш на ново, но не е невъзможно. Проблемите които имах изчезнаха и съм доволен от работата си, но изникнаха много неясноти в съзнанието ми, породени от темите и препоръките във форума. Искам наистина да си изясним какъв точно е проблема с компютъра, в какво се състои повредата и какви са истинските причини. Имам няколко въпроса:
    Каква е температурата на мястото на компютъра на загрял двигател в жегата в някое задръстване?
    Каква е температурата на топене на припоя?
    Кой точно е чипа нуждаещ се от реболване?
    Кой е чипа който умира в този компютър?
    От това което видях аз, процесора и близките до него чипове са заляти със нещо като смола което само по себе си би предотвратило счупването на техните спойки. Останалите чипове са драйвери за бобините и инжекторите.
    Надявам се да си изясниме темата и да не остават неправилно разбрали хора.
    Поздрави.

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Тема: Решение на проблема с прегряване на ЕКУ на СТИЛО!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •