Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Секционна гаражна врата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Секционна гаражна врата

    Здравейте колеги, имам питане отностно това, че правя в момента гараж и светлия ми отвор е 2,50 м X 2,50 м. Спрял съм се на секционна врата, за сега без мотор, по-нататък може и тази екстра да се добави, та въпросът ми е има ли някой идея някъде по-тънко да мина, монтажа ще е от мен, ако може без изолация - мога да си вкарам 40 мм Fibran между панелите?
    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

    #2
    Здравей колега,една от дейностите ми е точно тази, за която питаш.Обяснявам подробно, за да си наясно - секционните врати са възможно най-високия клас врати за частна употреба, т.е. секционната врата е възможно най-скъпия вариант.Възможно най-евтиния вариант са вратите тип ’Летящо крило’, които нямат изолация.Веднага посочвам цени, за това което бих могъл аз да ти предложа.Немска врата тип ’Летящо крило’ от фирма ’Новоферм’.2500x2500мм. - 660,00лв. без монтаж, без транспорт, без гаранция, без нищо.2500х2500мм. - 960,00лв. с транспорт до Самоков, с монтаж, с 24м. гаранция. 2500x2375мм. - 600,00лв. без монтаж, без транспорт, без гаранция, без нищо.2500х2375мм. - 900,00лв. с транспорт до Самоков, с монтаж, с 24м. гаранция.Немско задвижване от фирма ’Марантек’ с 1 брой двуканално дистанционно в комплекта.’Марантек Комфорт 260 СК12’ - 400,00лв., с 24м. гаранция за скрити дефекти, но без монтаж и без транспорт.’Марантек Комфорт 260 СК12’ - 600,00лв., с 60м. пълна гаранция, монтаж и транспорт.Моят съвет, чисто приятелски е, щом търсиш евтин вариант, купи си врата без монтаж (който е абсолютно фасулска работа за 2 часа време), а за разликата в цената си купи задвижване на вратата, което се монтира за още 2 часа Или другия вариант за по-евтина врата е да намалиш отвора на гаража.П.П.Изпращам ти на ЛС два сайта да разгледаш продуктите

    Коментар

    Working...
    X