Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ремап на брава 1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ремап на брава 1.9 JTD

    Колеги помогнете ми с избора къде да си направя ремапа, от градовете Плевен Русе и Търново. :]]]
    FIAT POWER

    #2
    На щерката бравата е чипната от Вильо в Русе. Много съм доволен, а и не само фиата ми е чипвал, така, че.... препоръчвам с две ръце. Ако решиш ще ти дам координати или пък аз ще му кажа, както си решиш ти. Мисля, че има едно две клипчета да съм качвал из форума с фиатката. Но е със стокови железа и е само с ремап.Ето му и сайта:http://www.vrperformance.net/Правите тест драйв преди чипа, проверява за евентуални недъзи и ако всичко е в час ти прави новия софтуер, пак тест драйв да види в реално време количеството гориво, въздух, надуване на турбото и си готов така да се каже.
    Ситроен Ксантия HDI-110 +++
    Фиат Брава ELX 1,9JTD-105 +++
    Рено Лагуна 1 фаза 2 - 1,6 16v K4M

    Коментар


      #3
      Ами фиата ми е с права генерация, и челен кулер.Редактирано мнение. Писането на кирилица е задължително!Модераторски екип на fiat-bg.org
      FIAT POWER

      Коментар


        #4
        В Русе има дино, звъниш горе на човека, който ти е посочил колегата и си готов.
        punto HGT

        Коментар


          #5
          темата е стара,но понеже се отнася за нас ще ви дам линк да погледнете новия ни сервиз
          www.VRPerformance.net
          VRPerformance - Чип тунинг и ДПФ Премахване в Русе

          Коментар

          Working...
          X