Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Написаха ми фиш

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И лихвите на двата лева си търси, квой туй чудо!?! С теб ще се гаврят те.
    Manowar - Татко
    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

    Коментар


      Ако разполагаш с време, що да не си ги търсиш
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        Естествено, че времето ти струва много повече от два лева, аз поне не бих си запълвал свободното време с висене по гишета. Смисълът да го направиш обаче е, че на някой държавен служител ще му се наложи (представете си) да работи и да свърши нещо, и ако може да му видиш киселата физиономия, ще си е струвало времето :D
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          Здравейте колеги!. Първо да се извиня на автора, че ще му цапам темата, ама да не пускам друга...Второ- понеже е повечко странички нямам възможност да ги изчета всичките...когато ми е весело, ще ги погледна, та да бъда извинен, ако някъде има отговор на моя въпрос.Преди година вече стана, че и малко отгоре в едно китно българско селце, едни чудни хорица, пазители на закона ми съставиха фиш. Всичко точно, нямам претенции, разделихме се като европейци- аз усмихнат, те учтиво ми пожелаха приятен ден...бе, чудни отношения. Обаче имам много неприятен опит с администрацията на КАТ, със счетоводството им, с инфобюрото им, със административните им служители, въобще с цялата им армия от администрация. Реших, че ще пропусна момента да го платя тоя фиш на време и ще изчакам да стане задължение събираемо от НАП. Поправете ме, ако греша, ама след срока за плащане не става ли такова задължение?. Ходя вече два пъти в районния НАП и на мое име нямам задължения. Имам си и справка, подпечатана, подписана, че към момента нямам задължения. Искам да си го платя фиша, но в НАП явно още не знаят за него...В КАТ няма да ходя, с тях съм приключил взаимоотношения вече, стига толкова.Та вкратце: След изтеклия срок за плащане на фиша става ли той задължение, събираемо от НАП? Ако не е така, на кого трябва да си го платя?.

          Коментар


            Като не ти искат парите, слагай го в чекмеджето и толкова.
            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

            Коментар


              Ако не си платя фиша какво могат да ми направят ??

              Коментар


                molly69 написа:
                Ако не си платя фиша какво могат да ми направят ??
                Е, няма да те заколят, спокойно. На теб нищо няма да ти направят.Но ще се помъчат да те накарат да си платиш фиша. Как? Отговорът е даден на 6-та страница в тази тема.
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  molly69 написа:
                  Ако не си платя фиша какво могат да ми направят ??
                  Моят фиш е от 07.05.2014 г. и още никой не ме е търсил за нищо. Познавам хора, които с години не са ги търсили. А някой казват, че ги търсят.
                  Renault Modus 1.2 16v 2006
                  Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                  Коментар


                    Така,фишовете,не стават АКТ поне за момента,който квото и да приказва ! След проверка за задълженията ми към държавата в различните институции онзи ден:Имах 2 фиша - от 2011 и от 2013 - и двата фиша излизаха в системата на КАТ,но нямаше подробна информация за тях и нямаше как да ги платя в тяхната банка.Като отидох в НАП на същия ден,в тяхната система излезнаха,водят се за принудително събиране,но от 2011 до 2014 никой нищо не ми е казвал и не ме е търсил.Та платих си ги с нормалната цена.Двата бяха по 20 лв. - 40 лв. платих.Имаш няколко варианта:Чакаш да идат в НАП по някое си време (Проверявай примерно 1 път на 2 месеца) и тогава да ги платиш там.Ако пазиш самият фиш - има онлайн банкиране ако не ти се занимава с КАТ.Макар че,с техните объркани системи и комуникации,нищо чудно да го платиш,а да не го отчетат,но като си пазиш платежно не е проблем.Чакаш 3-4 години да изчезне напълно,но не препоръчвам този вариант.П.П Не се притеснявай,че ако тръгнеш да сменяш книжка ще ти излезнат в системата.Аз миналата година сменях категория и фиша от 2011 все още не ми беше платен,а не излезна като задължения и си я смених без проблем.
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар

                    Working...
                    X