Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat bravo 1.8GT 115 hp vs Audi a4 2.5 TDI quattro (180 Hp)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    nsn написа:
    Valiosport написа:
    Никакъв шанс няма фиата както и да го карате, Аудито е много по-бързо...
    Е това вече е несериозно.
    http://www.zeperfs.com/duel404-2094.htm Направете гонката и после кажи какъв е резултата...Колкото и рязко да сменяш скорости, дори без да пускаш газта при превключване пак нямаш шанс, карал съм такава машина само че 2.5 ТДИ 163к.с. и ти казвам че шанса е почти никакъв...
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #32
      Valiosport написа:
      nsn написа:
      Valiosport написа:
      Никакъв шанс няма фиата както и да го карате, Аудито е много по-бързо...
      Е това вече е несериозно.
      http://www.zeperfs.com/duel404-2094.htm Направете гонката и после кажи какъв е резултата...Колкото и рязко да сменяш скорости, дори без да пускаш газта при превключване пак нямаш шанс, карал съм такава машина само че 2.5 ТДИ 163к.с. и ти казвам че шанса е почти никакъв...
      Абе аз съм по мераклие да пробвам теб с твоя прословут голф , а с такива аудита съм се пускал достатъчно пъти за да знам за какво става дума и да пиша такива неща.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #33
        Банков, правил ли си подобрения по мотора на бравото и какви ?, защото ако си сток няма да има смисъл да мериш нито с аудито, нито с голфа на Valiosport.
        punto HGT

        Коментар


          #34
          didich написа:
          Банков, правил ли си подобрения по мотора на бравото и какви ?, защото ако си сток няма да има смисъл да мериш нито с аудито, нито с голфа на Valiosport.
          Някой път като се видим ще ти разкажа, Само ще ти кажа че такова ауди отвях на 13 ноември по пътя Бяла Русе по байрите и то само щото ми се направи на интересен и ме изпревари от дясно.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #35
            Бе то и аз на няколко светофара дръпнах А6 3,0TDI 204к.с. и то два пъти, но със сигурност знам, че такава кола ще ми счупи огледалата Твойто браво ще е някакъв секретен проект , давай да ги сборим, ама май ще е другата година лятото
            punto HGT

            Коментар


              #36
              S_BANKOV написа:
              Valiosport написа:
              nsn написа:
              Valiosport написа:
              Никакъв шанс няма фиата както и да го карате, Аудито е много по-бързо...
              Е това вече е несериозно.
              http://www.zeperfs.com/duel404-2094.htm Направете гонката и после кажи какъв е резултата...Колкото и рязко да сменяш скорости, дори без да пускаш газта при превключване пак нямаш шанс, карал съм такава машина само че 2.5 ТДИ 163к.с. и ти казвам че шанса е почти никакъв...
              Абе аз съм по мераклие да пробвам теб с твоя прословут голф , а с такива аудита съм се пускал достатъчно пъти за да знам за какво става дума и да пиша такива неща.
              С кой от двата голфа? Само не знам защо намесвате колата ми след като темата е друга .....С двойката може че и тя е 1.8, не че има голям смисъл и с нея но поне кубатурата е еднаква...С 4-ката няма никакъв смисъл... Пък и не бих тръгнал да и блъскам съединитела за да се доказвам, аз за мен си знам какви възможности има...
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                #37
                Абе майтапите с Банков, ама Браво-то му върви доста. Колегата с немските возила беше пускал един клип на 4-ката. Лично мен не ме впечатли тогава и Банков може да те отвее. Ако тогава Голф-а не е бил в кондиция нз, но ще е интересно да се види
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  #38
                  Банков ако ме бие значи може да има някаква интрига с голф 4 1,9 ТДИ 150к.с., стига голфа да е стоков, ако е с чип нещата приключват още преди да премерят сили.
                  punto HGT

                  Коментар


                    #39
                    didich написа:
                    Банков ако ме бие значи може да има някаква интрига с голф 4 1,9 ТДИ 150к.с., стига голфа да е стоков, ако е с чип нещата приключват още преди да премерят сили.
                    Ми аз карам 80коня, на мен всичко ми се вижда бързохахах Така, че моите виждания за черното Браво на Слави, може да не са критерии
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      #40
                      не бе няма смисъл да се говори за браво и аудити.. безмислено евс зависи от растоянието :р ако не е по малко от 200м естествено. макар и там на кантар.днес направих един ластик:мареа 2.4 вс Outlander, верно явно вървеше мицубишито, но наравно до началото на 3 даже края на 2ра... и от там насетен остана в точка голям кеф ми стана бях забравил кво е да наказваш хората по улиците скоро пак ще има наказания с дизелчето, че аз с тоз бензин съм забравил кефа
                      Fiat Marea 2.4 JTD+
                      Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
                      Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
                      Renault 19/1.7mi/ - crash

                      Коментар

                      Working...
                      X