Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat bravo 1.8GT 115 hp vs Audi a4 2.5 TDI quattro (180 Hp)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16

    Коментар


      #17
      fiatbravo1816 написа:
      какво да говорим повече пък и дизела неможе да се сравнява с бенза
      За тва 24 часа на Льо Ман от първите 5 коли, 4 са дизели... Аз съм се пробвал с bmw 530d 2004та и дръпвам само на старта, след тва му се любувам на стоповете... от разстояние.

      Коментар


        #18

        Коментар


          #19
          fiatbravo1816 написа:
          Колеги пак ви казвам че бравото е пипано незнам какво му е правено но другите бравота 1.8 припадат при положение че аз съм тон и 100 килограма а той е тон и 600 ... какво да говорим повече пък и дизела неможе да се сравнява с бенза
          Не знам кое върви повече , по принцип клоня към бензина НО поне за 5-ет дизелови Бравота форумски се сещам без да мисля дето щи сипят с черпака , ама не с обикновен а (не знам в казарма ходил ли си) с ония дето е направен от един сап а за него е хваната войнишка каска . :D
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

          Коментар


            #20
            Може да ти е със други валове, щото ако е само да се премести прекъсвача, няма смисъл. Ако ще и на 10 000об да е като не върви в тях, няма да върви повече.
            FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
            FIAT Punto sx 75 '94

            Коментар


              #21
              ела на срещата в Ст. Загора днес да го пробваме бравокаще има стило,алфа,бмв330д-все дизели
              Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

              Коментар


                #22
                BUMAR написа:
                ела на срещата в Ст. Загора днес да го пробваме бравокаще има стило,алфа,бмв330д-все дизели
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  #23
                  бързото GT нещо се самоизтри /или се събуди/
                  Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                  Коментар


                    #24
                    BUMAR написа:
                    бързото GT нещо се самоизтри /или се събуди/
                    Някой го е свалил на земята и са му станали смешни собствените му постове :D
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

                    Коментар


                      #25
                      Поредната тема Бензин vs. Нафта. Като фен на дизелаците това клипче ми е от любимите.... https://www.youtube.com/watch?v=NoRAeL8qgSMP.S. разликата в цената е 10к евро в полза на дизела D3 5.3l/100 km / M3 8.3l/100 km по каталог!
                      Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
                      Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

                      Коментар


                        #26
                        Re: Fiat bravo 1.8GT 115 hp vs Audi a4 2.5 TDI quattro (180

                        fiatbravo1816 написа:
                        Аз бия такова ауди, виж клипа и ако мислиш че можеш да спориш дори значи може и да го биеш https://www.youtube.com/watch?v=UePL5-K6NRs да не ти трябва телескоп направо не бинокъл
                        Mercedes E300TD
                        Fiat coupe 1.8 16V

                        Коментар


                          #27
                          S_BANKOV написа:
                          и двата пъти си му отпорил шортите но само ако дългото е не повече от 600-700метра, после те е изпапкал с парцалите.
                          хахахха и двата пъти на фичката са му изкачали клапаните ...с тва куатро и на късо и на дълго ..се в г*з
                          Mercedes E300TD
                          Fiat coupe 1.8 16V

                          Коментар


                            #28
                            me4o1982 написа:
                            S_BANKOV написа:
                            и двата пъти си му отпорил шортите но само ако дългото е не повече от 600-700метра, после те е изпапкал с парцалите.
                            хахахха и двата пъти на фичката са му изкачали клапаните ...с тва куатро и на късо и на дълго ..се в г*з
                            Като се научиш да караш, ще спрът да му изкачат клапаните. То само с даване на газ не стават нещата, трябва и акъл малко Принципно съм спрял да се юркам по улиците, но що пък да не събием кецовете още веднъж и да те пробвам
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #29
                              Никакъв шанс няма фиата както и да го карате, Аудито е много по-бързо...
                              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                              Коментар


                                #30
                                Valiosport написа:
                                Никакъв шанс няма фиата както и да го карате, Аудито е много по-бързо...
                                Е това вече е несериозно.
                                Bravo 1.9d 97г

                                Коментар

                                Working...
                                X