Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Юбилейният Фиат 595 Абарт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Юбилейният Фиат 595 Абарт

    Тази година бе представен юбилейният модел Фиат 595 Абарт, повече подробности около модела може да намерите тук!

    #2
    Колежке да те питам, само този сайт ли пуска новини за италиански коли? Или си правим реклама ?Приеми мнението ми като забележка!
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #3
      На мен Фиат 500 ми е грозен и претенциозен, съпоставяйки цена и продукт. Когато излезе Ню Битъл, не бях особено оарован, новото Мини обаче ми хареса. А като излезе недоразумението на Фиат, Битъла вече ми хващаше окото.Онзи ден, на язовира в Кайлъка, бяха паркирани една до друга класическо БМВ и Фиат 500. Нямам думи...И да не ме обяви някой в пристрастие - имал съм 3 италиански коли.
      Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

      Коментар


        #4
        muns61 написа:
        На мен Фиат 500 ми е грозен и претенциозен, съпоставяйки цена и продукт. Когато излезе Ню Битъл, не бях особено оарован, новото Мини обаче ми хареса. А като излезе недоразумението на Фиат, Битъла вече ми хващаше окото.Онзи ден, на язовира в Кайлъка, бяха паркирани една до друга класическо БМВ и Фиат 500. Нямам думи...И да не ме обяви някой в пристрастие - имал съм 3 италиански коли.
        И какво-предпочиташ 20 г.кола?!!!!!
        STILO-2003-115 HP-JTD Power
        Преди ФИАТ БРАВА TD 75-98г.

        Коментар


          #5
          Не са лоши, но както и при други коли-трябва да са боядисани в правилния цвят. Иначе се губи всичко и изглежда като полско фиатче. А предпочитанията на масовия потребител са за ненабиващи се на очи цветове. На тези малки коли им стоят добре няколко цвята, в комбинация, ярки, да подчертаят формите.

          Коментар

          Working...
          X