Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бг Фиат Дукато Шашна Словенската Пътна Полиция

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бг Фиат Дукато Шашна Словенската Пътна Полиция

    Хахаха е не е истина е тва е сега пишман гурбетчия напъвам се да го разбера ама акъла ми го не побира тва му не е да се търкаля по селата из родопите с тоя бус.http://www.silnabulgaria.com/bg-%D1%...6%D0%B8%D0%B8/
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    #2
    То на шега на майтап, но и аз да си питам по този повод Ще пътувам до Хърватска Май месец. Гумите са ми еднакъв размер, но са 2х2. Две еднакви отпред и две еднакви отзад. И четирите са еднакъв размер. Въпросът е дали нарушавам някой закон на Хърватска или Сърбия така ? Очевидно в Словения е нарушение да караш с гуми от различна марка ?
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      Ахмед е едно много хубаво Българско име
      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

      Коментар


        #4
        Слав написа:
        То на шега на майтап, но и аз да си питам по този повод Ще пътувам до Хърватска Май месец. Гумите са ми еднакъв размер, но са 2х2. Две еднакви отпред и две еднакви отзад. И четирите са еднакъв размер. Въпросът е дали нарушавам някой закон на Хърватска или Сърбия така ? Очевидно в Словения е нарушение да караш с гуми от различна марка ?
        Ми като теб и аз колега съм с еднакъв размер на гумите но на различни марки не съм имал проблем през Словения,Хърватия и Сърбия нали знаеш ако се държиш по правилата и не се набиваш на очи няма ядове щото и на техните полицаи не им се занимава с чужденци както и на нашите ама ако си като тоя пишман гурбетчията бруталист дупе да ти е яко фанат ли се за нещо ще те разнищат на пътя знаеш кусури винаги могат да намерят.
        Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

        Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
        Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

        Коментар


          #5
          Aма Ахмед от там е купил курника!
          Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

          Коментар


            #6
            muns61 написа:
            Aма Ахмед от там е купил курника!
            Може и да са му го подарили колега само да се кортулисат от кочината
            Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

            Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
            Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

            Коментар


              #7
              Трябваше да качат снимки да го видим тоя микробус.

              Коментар

              Working...
              X