Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

от къде да мина от А1 до Мала Църква

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    от къде да мина от А1 до Мала Църква

    та въпроса ми е: от автомагистрала А1 до Мала църква по кой път да мина:вар.1 - през Ихтиман и Самоковвар.2 - през Костенец и Боровец
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    #2
    е толкова ли няма кой да вземе отношение по тези 2 отсечки
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    Коментар


      #3
      Все тая в общи линии, и двата пътя не са писта но са читави, аз може би бих минал през Ихтиман
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Мислех вчера да драсна и съм се отплеснал!Ихтиман-Самоков го дават че е по-зле пътя отколкото през Костенец-Боровец.Аз бих избрал 2-ят маршрут!пп.Те тук чат пат правя сверки за пътищата:http://dev.ivanatora.info/roads/
        LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
        LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
        LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
        Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
        Grande Punto 1.2 LPG

        Коментар


          #5
          Има и още един път - ако минеш през Костенец, точно след Долна Баня пътя се разделя, тоест завиваш вдясно и минаваш през Гуцал, там има голяма отсечка, която беше ремонтирана и е много приятно планинско каране - пътя свършва на едно мосче където биеш ляво и минаваш покрай село Шипочане, а отсечката Шипочане - Самоков мисля беше около 8 километра и след това от Самоков си знаеш , по тоя път мисля, че спестяваш едни 4-5 километра по дестинация Долна Баня - Самоков.
          punto HGT

          Коментар


            #6
            Минаваш през Костенец и Боровец, другия път е ужас
            FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

            Коментар


              #7
              tambuhtaneca написа:
              Минаваш през Костенец и Боровец, другия път е ужас
              Чак ужас не бих казал, но определено това е най късия маршрут, на картата го дават около 40км
              punto HGT

              Коментар


                #8
                пред мене не стои въпроса, че единият е с 15-20км по-къс примерно, а за мене е важно да не минавам през най-големите дупки на района.
                Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                Ex.Opel Astra

                Коментар


                  #9
                  Дупки има навсякъде, то и магистралата не е като хората, но това е друга тема, още един път ти препоръчвам по късия маршрут, който показах горе на картата, пътя е читав, ще се отгледаш и на природа и на много завои, качване, спускане и т.н.
                  punto HGT

                  Коментар


                    #10
                    Не препоръчах твоя маршрут че там има навика да замръзва хасвалтето сутрин рано и вечер късно
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      Мини през Костенец - Долна Баня - Боровец - Самоков и тогава към Мала ЦъркваКакто казах през Ихтиман пътя е разбит а и има доста тирове. Препоръчвам ти да не минаваш директно Боровец - Бели Искър, тъй като пътя също не е много добър - има доста завои, денивелация и т.н., а реално печелиш 7-8 км, но като време нищо.
                      FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                      Коментар


                        #12
                        Път

                        Това последното Костенец - Долна Баня - Боровец - Самоков и тогава към Мала Църква е най добрия маршрут аз бих минал и през Боровец /Мала църква не през Самоков ама с обикновена кола не става
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар

                        Working...
                        X