Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

GPS карта за Connect Nav+ за Крома, Стило, Браво и др.

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Карти

    valioboy написа:
    Здравейте колеги ,карта за Гърция от къде мога да изтегля ? Трябват ми и карти за Сърбия,Хърватска,Словения,Австрия,Германия,Франция ? Дали ще се намерят ?
    Картата за Източна Европа включва целия Балкански полуостров (Гърция, България, Румъния, Сърбия, Хърватска, Македония, Албания, Косово, Черна гора, Босна и Херцеговина и Словения). Чети няколко поста по-нагоре.За Австрия ще ти трябва карта на Central Europe (South), за Германия и Франция са си отделни карти, даже са на по 2 диска.Можеш да ги изтеглиш от тук, след регистрация:http://www.gpspower.net/peugeot-citr...5-a.htmlили от тук.Това е в случай, че си с новия софтуер.Ако си със стария, виж първия пост в темата, линкът е към всички карти.

    Коментар


      #17
      Днес реших все пак да запиша най-новата карта на Балканите (България и всички страни на Балканите без Турция), 2014-2015. Преди я бях тествал и беше същата като 2012-2013, поне за България, но или има ъпдейт, или просто онази си е била по-старта карта с нов етикет.На последната карта има цялата АМ Тракия, удължението на Хемус до Джъмбо, новото кръгово на Враца и др.На практика не се различава от последните карти на HERE.Ето линк към последните карти на цяла Европа:http://www.gpspower.net/peugeot-citr...ition.htmlАз ги имам всички изтеглени, ако някога ги махнат от там, искайте ги от мен.(ако линка работи, няма да ви ги пращам! )

      Коментар


        #18
        SETUP CD

        Здравейte,нов съм във Форума и от скоро съм собственик на Фиат Крома 2006 1.9 150к.с.. Колата е доста запазена и всичко като елекроника си работи.Нещото което допринася за лек дискомфорт е Езика на Навигацията-Италиянски. Потърсих информация във форума и попаднах на тази интересна дискусия относно новия FIRMWARE_Connect_Nav_V.12.2_FIAT. Разбрах, че чете по нови карти за България които са доста по подробни. Тава е страхотно. Благодаря за инструкциите.В темата споменавате SETUP CD което е необходимо за смяна на езика.Искам да те попитам дали някой знае от къде мога да си сваля този SETUP CD. Имате ли някаква информация.Благодаря предварително.Валери

        Коментар


          #19
          Immortal написа:
          Днес реших все пак да запиша най-новата карта на Балканите (България и всички страни на Балканите без Турция), 2014-2015. Преди я бях тествал и беше същата като 2012-2013, поне за България, но или има ъпдейт, или просто онази си е била по-старта карта с нов етикет.На последната карта има цялата АМ Тракия, удължението на Хемус до Джъмбо, новото кръгово на Враца и др.На практика не се различава от последните карти на HERE.Ето линк към последните карти на цяла Европа:http://www.gpspower.net/peugeot-citr...ition.htmlАз ги имам всички изтеглени, ако някога ги махнат от там, искайте ги от мен.(ако линка работи, няма да ви ги пращам! )
          Тези карти само с новия firmware ли работят?
          Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

          Коментар


            #20
            Re: SETUP CD

            Valerito написа:
            Здравейte,нов съм във Форума и от скоро съм собственик на Фиат Крома 2006 1.9 150к.с.. Колата е доста запазена и всичко като елекроника си работи.Нещото което допринася за лек дискомфорт е Езика на Навигацията-Италиянски. Потърсих информация във форума и попаднах на тази интересна дискусия относно новия FIRMWARE_Connect_Nav_V.12.2_FIAT. Разбрах, че чете по нови карти за България които са доста по подробни. Тава е страхотно. Благодаря за инструкциите.В темата споменавате SETUP CD което е необходимо за смяна на езика.Искам да те попитам дали някой знае от къде мога да си сваля този SETUP CD. Имате ли някаква информация.Благодаря предварително.Валери
            http://dox.bg/files/dw?a=d238013ca1Линкът ще е активен до 29.10.2015Разархивираш, получаваш ISO файл, записваш като образ на диск.Макар че според мен на една италианска кола, всичко трябва да си е на италиански, и така си го държа при мен.

            Коментар


              #21
              noriaga написа:
              Тези карти само с новия firmware ли работят?
              За съжаление - да!Това беше и причината да си сменя firmware.То иначе друга полза от смяната няма.

              Коментар


                #22
                Сега и аз да питам . Имам Croma 2005 г с навигация CN+ на Mareli . Като я взех езика на навито и гласовите функций бяха на итал. от менюто промених езика на англ.( само за навито ) за гласовите функций иска setup disk . Та въпросът ми е след като ъпдейтна фърма (този от темата по нагоре ) ще мога ли да си променя езика само на навито на англ. или пак ще ми трябва Setup cd ? Дали мога с въпросния Setup cd да променя езика на гласовите функций и какви езици подържа, ако се знае . Благодаря на отговорилите и ако може нов линк за Setup cd че този е изтекъл .Поздрави.
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #23
                  Диска за езиците е друг. Имам ги всичките дискове, но са ми дебели пръстите за префлашването
                  Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                  Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                  Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                  Коментар


                    #24
                    Ами Веско, ти поне си в Софията. Дай ги на Пешо тез дискове, да ги качи в download секцията, поне Setup и Language.Щото за картите знам, че е незаконно, ама се намират тук-там, а и аз имам последните карти на Европа - ще ги давам, като изчезнат от нета.

                    Коментар


                      #25
                      Колеги не знам дали тук трябва да питам но все пак. Става на въпрос за навигация на стило, та питането ми е дали може да се сложи камера за задно виждане и какво ми трябва за да я заработи като такава ( взех я от абарт а моята е обикновена печица)

                      Коментар


                        #26
                        Колеги, да ме "светнете", дали на крома, оригинално БЕЗ навигация, а е само със CD, дали мога да сложа навигация?Зор ми е не толкова заради навигацията, колкото да чете мп3 сидито и ....доста по добре е с екран :D
                        1.9 16v multijet manual gearbox

                        Коментар


                          #27
                          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...er=asc&start=0

                          Коментар


                            #28
                            Здравейте,някой играл ли си е да едитва картатата,в смисъл такъв дали може да си добавяш улици които ги няма ?

                            Коментар


                              #29
                              Здравейте, може ли някой да ми обясни по елементарен начин, как се прави всичко , защото ми е много сложно, признавам си От линка , който сте дали си свалям информацията на празен диск и го пускам на навигацията и тя го чете ли??!!??Колата ни е Croma 2006г.Благодаря на търпеливият човек, който ще ми обясни наясно съм, колко ми е тъп въпроса, но наистина нищо не разбирам!

                              Коментар


                                #30
                                Здравейте колеги,можете ли да помогнете? Днес пробвах този софтуер /FIRMWARE_Connect_Nav_V.12.2_FIAT/ и не става да се ъпдейтне дава ми грешка и не е съвместим със системата ми. Колата е Фиат Идеа 2007г. и навигацията е като тази на кромата снимана във форума. Когато вкарам диска чеква файловете минава успешно позиция 1 и на позиция 2 системата забива и дава грешка. Изписва, че софтуера е наред, но не е съвместим с хардуера.

                                Коментар

                                Working...
                                X