Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

GPS карта за Connect Nav+ за Крома, Стило, Браво и др.

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    ми първо в аудио ми CD Error, после изключвам за 30-40сек. и като пусна пак се чува, че опитва да зареди диска, но него зарежда, а се пуска нормално.
    Fiat Croma 1.9 JTD 110kw 2006
    https://www.carspending.com/bg/profile/1503822642963639

    Коментар


      #77
      George1984 написа: Преглед на мнението
      ми първо в аудио ми CD Error, после изключвам за 30-40сек. и като пусна пак се чува, че опитва да зареди диска, но него зарежда, а се пуска нормално.
      При мен също имаше подобен проблем, просто CD-то не влизаше докрая и съответно не може да го прочете и ни напред ни назад. Накрая го извадих рестартирах всичко и при самото вкарване на CD-то му "помогнах" малко с една пластамсова пръчица и повторих процедурата. И о чудеса, прочете го.
      Fiat Croma 1.9 Multijet 150 Hp Automatic - 2007

      Коментар


        #78
        Имашли Setup диск или от къде намери немога да си сменя езика на навигацията сложих 12,2 чете картите но на италиянски ми бърбори.

        Коментар


          #79
          Имам го ето тук и успех.
          Fiat Croma 1.9 Multijet 150 Hp Automatic - 2007

          Коментар


            #80
            naiki66 написа: Преглед на мнението
            Имам го ето тук и успех.
            Здравей колега.
            Не мога да отворя линка с Setup CD за езиците. Можеш ли пак да качиш линк. Мерси предварително Бирата е от мен

            Коментар


              #81
              Ето нов линк
              https://wetransfer.com/downloads/2a4...4195718/df66fe

              3 files, 556 MB in total ・ Will be deleted on 21 March, 2019
              Fiat Croma 1.9 Multijet 150 Hp Automatic - 2007

              Коментар


                #82
                Колеги моля някой да качи сетъп диска за езиците че този линк не работи.Благодаря ви!!!

                Коментар


                  #83
                  Линковете в wetransfer са валидни само 7 дни. Ето ги тук цък

                  Ако искат админите могат да ги качат в секция download. Не влизам често.
                  Fiat Croma 1.9 Multijet 150 Hp Automatic - 2007

                  Коментар


                    #84
                    resend

                    naiki66 написа: Преглед на мнението
                    Линковете в wetransfer са валидни само 7 дни. Ето ги тук цък

                    Ако искат админите могат да ги качат в секция download. Не влизам често.

                    naiki66 Може ли още веднъж да качиш линка да го изтегля и аз. Благодаря предварително.

                    Коментар


                      #85
                      sliper82 написа: Преглед на мнението
                      naiki66 Може ли още веднъж да качиш линка да го изтегля и аз. Благодаря предварително.
                      Рядко влизам, но ето ги тук , цък.
                      Линковете са активни до 28 май.
                      Fiat Croma 1.9 Multijet 150 Hp Automatic - 2007

                      Коментар


                        #86
                        Здравейте колеги,незнам дали съм на правилното място но искам да попитам относно cd-radio на фиат крома 2008г. може ли да се замени с навигация, която искам да си закупя пак от фиат оригиналната която е и дали ще ми действа волана и GPS-на навигацията,благодаря ви предварително...и искам да добавя че съм много очарован от този автомобил останах много доволен от него въпреки че не вярвах.

                        Коментар


                          #87
                          Мисля че няма да имаш проблем да подкараш навигация, но ще имаш нужда от микрофона, антените за GSM и GPS модулите. Твоя волан би трябвало да е с по-малко бутони. Може и да има други неща за който не се сещам в момента.
                          Fiat Croma 1.9 Multijet 150 Hp Automatic - 2007

                          Коментар


                            #88
                            Имам на колата Bluetoothe,имам копче за вдигане на телефона , GPS на телефона ми показва место положението на колата...имам Windolws Mobile...който незнам за какво е

                            Коментар


                              #89
                              Оригиналната навигация на Кромата си е със собствен GSM модул и собствен GPS модул. Щом имаш Blue&Me значи имаш микрофон и може би същата /почти/ конфигурация на бутоните на волана. Точно такава подмяна не съм правил, но по принцип не би трябвало да имаш грижа с това.
                              Fiat Croma 1.9 Multijet 150 Hp Automatic - 2007

                              Коментар


                                #90
                                Благодаря,ще проверя как вървят втора ръка и ще реша дали си заслужава инвестицията

                                Коментар

                                Working...
                                X